Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Відбулися товариські ігри з футзалу між КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської та ДЮСШ «Альянс» м. Кропивницький

Дата створення: 16:13 26.12.2017

22 грудня в місті Кропивницький відбулися товариські ігри з футзалу між  вихованцями комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради та  дитячо-юнацькою спортивною школою «Альянс» м.Кропивницький.  Кожну з спортивних шкіл  представляли по дві команди.  В результаті товариських ігор вихованці  КЗ «ДЮСШ», які входили до складу «Команди №1» зайняли перше місце, перемігши суперників  в двох іграх з рахунком  5-0 та 6-0. «Команда №2» поступилась суперникам в двох іграх з рахунком 0-3 і 1-5 та зайняла – IV місце. Тренує дітей тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович.

Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Дата створення: 14:28 26.12.2017

На підставі статей 140, 142, 143 Конституції України, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 77 Бюджетного кодексу України

Відбулася 31 чергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради

Дата створення: 13:56 26.12.2017

22 грудня   у великій залі адмінприміщення відбулася   31-ша чергова сесія 7-го скликання  Бобринецької міської ради. Сесія відбулася під головуванням міського голови Валерія Сніжка. На розгляд депутатського корпусу було винесено 24 питання, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади,  а саме депутати розглянули:

Вітаємо з Католицьким Різдвом!

Дата створення: 16:57 24.12.2017

Шановні мешканці громади! 25 грудня віряни західного обряду відзначають одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове, тому щороку віруючі-католики мають радісну нагоду першими спостерігати на вечірньому небі спалах яскравої зірки, яка віщує гарні зміни.

Відзначили працівників енергетичної галузі

Дата створення: 16:35 22.12.2017

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення. Тому, аби подякувати працівникам енергетичної галузі за їхню нелегку, але вкрай важливу для суспільства роботу, до працівників Бобринецького  РЕМ ПрАТ «Кіровоградолбенерго» теплими словами привітань та побажань завітали перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.  Заступники міського голови привітали, оголосили подяку та вручили подарункові набори від Бобринецької міської ради за особистий внесок в розвиток енергетичної галузі та з нагоди Дня енергетика:

Міська ветеранська організація підвела підсумки роботи за 2017 рік

Дата створення: 16:29 22.12.2017

21 грудня відбувся пленум міської ветеранської організації.  В засіданні також взяли участь міський голова Валерій Сніжко та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.  Метою зібрання був звіт за рік діяльності голови міської організації ветеранів України Лідії Беліченко.  Лідія Іванівна підготувала творчий звіт, який був підкріплений фотоматеріалами. В звіті голови МВО  було відзначено  діяльність організації, однієї  з найбільш активних, найвпливовіших громадських організацій, створеної ще  в 80-і роки.   Згадали про тих людей,  які віддали частину свого життя розвитку ветеранського руху, це :  Сулімова Діна Володимирівна, Безверхий Михайло Федорович, Цвіркун Іван Петрович, Тофан Раїса Іванівна та Ворона Олена Миколаївна.За рік проведено 6 засідань президії з питань: корегування планів, звітів членів  президії, волонтерів, голів первинних  організацій,  про хід конкурсу на кращу первину організацію, затвердження заходів  та розгляд заяв від мешканців м.Бобринець. Продовжено роботу по збору матеріалів в Книгу  Пам’яті.  Протягом року вітали учасників бойових дій, ювілярів, довгожителів квітами, подарунками, продуктовими наборами. Відзначено активну участь ветеранів в заходах  громади. Найактивніші члени МВО нагороджено грамотами, подарунками та квітами до ювілею міста, Дня людей похилого віку  та Дня перемоги. За рік проведено семінари  з головами первинних організацій з питань: затвердження умов  конкурсу на кращу первинну організацію,   зустріч «Соціально – правовий захист населення та нове  пенсійне законодавство».  МВО бере активну участь у волонтерському русі. Протягом року для ветеранської організації неодноразово організовувалися туристичні поїздки. Цим ветерани завдячують  міському голові Сніжку В.В. та спонсорам: Якубенку В.І., Кочубею Ю.Ю та Запорожцю А.М. Велику увагу МВО  приділяє заходам для молоді, члени організації брали активну участь в естафеті «Пам’ять жива» в музеях шкіл, проводилися зустрічі з молоддю в міських школах, ПТУ №32 та Бобринецькому коледжі  ім. В.Порика БНАУ.

Шановні працівники і ветерани енергетичної галузі!

Дата створення: 16:51 21.12.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста та села освітлюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Мала академія наук України

Дата створення: 14:22 21.12.2017

Мала академія наук України – це вагома ланка позашкільної освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям заявити про себе, представляючи на розсуд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власне дослідження.

Конкурс управлінської майстерності заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 10:12 21.12.2017

18-19  грудня 2017 року у комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проходив фінальний етап конкурсу управлінської майстерності заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. 

Рубрика «Новини літературного життя міста»

Дата створення: 08:04 21.12.2017

«Життя, мов на долоні» - таку назву має третя збірка оповідок про людські долі Олени Ворони, учасниці літературної студії «Спадок», яку автор презентувала напередодні свята Святого Миколая. Епіграфом її зустрічі зі своєми шанувальниками були слова: