новини та оголошення

Відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України

Дата створення: 10:03 28.08.2017

24 серпня в громаді  відбулися урочисті заходи присвячені Дню Незалежності України.

27-а позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради

Дата створення: 09:50 28.08.2017

23 серпня у  приміщенні малої зали Бобринецької районної ради відбулася  27-а  почергова сесія 7-го скликання  Бобринецької міської ради. Позачергова сесія була скликана на підставі листа відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради,  у зв’язку з необхідністю невідкладного розгляду питань, які відносяться до компетенції міської ради. Сесія відбулася під головуванням міського голови Валерія Сніжка. На розгляд депутатського корпусу було винесено 2 питання:

Шановна Громадо, гості!

Дата створення: 16:27 23.08.2017

Державний прапор України - найвища національна святиня

Дата створення: 16:26 23.08.2017

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.  Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Придбано новий шкільний автобус

Дата створення: 13:46 23.08.2017

У рамках програми «Шкільний автобус» для підвезення дітей та учнів Бобринецької ОТГ до міських шкіл, відділом освіти, молоді та спорту міської ради придбано у ПП «Аймакс-Груп» шкільний автобус.

УВАГА! КОНКУРС! Обираємо двір зразкового порядку!

Дата створення: 07:40 23.08.2017

З метою підвищення рівня благоустрою та утримання прибудинкових територій, залучення жителів громади до участі у спільній роботі з озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, міська рада оголошує конкурс на звання:

УВАГА! 23 СЕРПНЯ 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 27-МА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 17:00 22.08.2017

23 серпня 2017 року о 14 год. 00 хв. у  приміщенні  залу  для  засідань  адміністративного  будинку,  розташованого  у  м.Бобринець,  вул. Незалежності, 80. відбудеться пленарне засідання 27 позачергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Дата створення: 08:43 21.08.2017

Бобринецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста апарату Бобринецької міської ради

Зіграли "Світ громад"

Дата створення: 08:37 21.08.2017

18 серпня    в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в місті Кропивницький відбувся тренінг , в якому взяли участь заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та активісти Наталія Щіченко,  Наталія Телих, Ольга Новікова, Лілія Сопільняк та Дмитро Костюков. Під час тренінгу представники територіальних громад Кіровоградської області «зустрілися» на ігровому полі гри "Світ громад", яка дозволяє краще зрозуміти суть місцевого самоврядування.

Семінар-навчання стосовно публічних закупівель

Дата створення: 08:27 21.08.2017

18 серпня спеціалістами міської ради було проведено семінар-навчання з питань, що стосуються публічних закупівель.