новини та оголошення

Міжгрупові змагання з гирьового спорту КЗ «ДЮСШ»

Дата створення: 10:31 03.11.2017

2 листопада 2017 р. в тренажерному залі Бобринецького коледжу  проведено міжгрупові змагання серед юнаків та дівчат з гирьового спорту, участь у змаганнях прийняло 3 команди (13 учасників) вихованців КЗ «ДЮСШ».  Змагання проходили в абсолютній ваговій категорії.

День інженерних військ

Дата створення: 08:32 03.11.2017

Шановні військовослужбовці та ветерани інженерних військ!

День ракетних військ і артилерії

Дата створення: 08:17 03.11.2017

Шановні військовослужбовці, ветерани ракетних військ і артилерії

УВАГА! 15 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 29 ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 10:37 02.11.2017

15 листопада 2017 року о 14 год. 00 хв. у  приміщенні  залу  для  засідань  адміністративного  будинку,  розташованого  у  м.Бобринець,  вул. Незалежності, 80. відбудеться пленарне засідання 29 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Оголошення конкурс з надання послуг по вивезенню рідких відходів на території Бобринецької міської ради (ОТГ)

Дата створення: 08:02 02.11.2017

1.Організатор конкурсу:

Презентація результатів дослідження індексу спроможності місцевої влади

Дата створення: 16:26 01.11.2017

31 жовтня до нашої громади з робочим візитом завітали програмний спеціаліст програми DOBRE Вікторія Зубкова та регіональний менеджер Дніпропетровського офісу  Андрій  Нагорний. Індекс спроможності місцевої влади – це інструмент оцінювання успішності громад, за допомогою якого місцева влада може визначити власні слабкі та сильні сторони, пріоритети для подальшої роботи і технічної допомоги. Процес вимірювання індексу спроможності місцевої влади   відбувся у червні поточного року  через аналіз документів міської ради та спілкування з посадовими особами, депутатами міської ради і громадськими активістами.

Внутрішньогрупові змагання з тенісу

Дата створення: 11:46 01.11.2017

31 жовтня 2017 року, згідно плану роботи на осінні канікули, у спортивному залі ПТУ №32 відбулися внутрішньогрупові змагання з тенісу настільного серед вихованців Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Молодь обирає здоров’я

Дата створення: 11:39 01.11.2017

Здоровий спосіб життя робить людину вільною і незалежною, дає їй сили і натхнення в усіх її справах і починаннях.

Міжнародний семінар «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання»

Дата створення: 16:45 31.10.2017

24 жовтня 2017 року  в місті Києві відбувся Міжнародний семінар «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання» для  100 пілотних шкіл, організований Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації освіти за підтримки посла Австрії  пані Германе Поппелер, організації «Культур Контакт Австрія». У семінарі взяли участь директор комунального закладу «Бобринецьке НВО» Карпук Володимир Васильович та вчителі початкових класів Стеценко Г.М., Заїкіна Л.Б., Бондаренко Н.А.