Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Літературний ранок до дня народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка

Дата створення: 09:17 07.03.2018

Чимало наших співвітчизників прославили ім?я України своєю творчою працею як у рідній землі, так і по всьому світу. Та є серед українців постаті, велич яких не може поміститися у рамки національного буття – постаті світового, планетарного масштабу, які є скарбом усієї людської цивілізації. Їх називають пророками, велетами духу, людьми, народженими згори, тими, що отримали найвище Боже одкровення.  Українців, у період їхнього національного самоствердження, Господь обдарував декількома велетами – це Іван Франко, Леся Українка та Тарас Шевченко.

Святковий концерт з нагоди 8 Березня в сільському клубі с.Дібрівка

Дата створення: 17:35 05.03.2018

У переддень Міжнародного Жіночого свята, 5 березня в сільському клубі с.Дібрівка, куди також було підвезення жителів з с.Шляхове,  проведено святковий концерт до Дня 8 березня. Перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея щиросердечно привітали всіх присутніх жінок зі святом.

Жінки-освітянки – за здоровий спосіб життя

Дата створення: 08:18 05.03.2018

02 березня 2018 року на базі Бобринецького НВО за ініціативи адміністрації дитячо-юнацької спортивної школи, за сприяння міської ради та РК профспілки працівників освіти і науки України з метою залучення жінок-освітянок до регулярних занять фізичною культурою та спортом, виявлення кращих спортсменок, популяризації здорового способу життя вперше проведено Спартакіаду серед жіночих команд закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста до Міжнародного жіночого дня 8 березня, яка стане традиційною.

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 12:11 04.03.2018

Шановні мешканці громади та району!

Оголошується конкурс проектів Громадського бюджету

Дата створення: 12:24 03.03.2018

Небайдужі городяни, креативні ідеї і фінансування з міського бюджету, так діє программа соціального розвитку Громадський бюджет, що допоможе осучаснити громаду, зробити її  більш комфортною  для  жителів.

Проводяться роботи з розчищення снігу на дорогах громади

Дата створення: 12:44 02.03.2018

В останні дні холодної пори року в Україні розпочалася справжня зима з морозами та сніговими заметілями, що значно ускладнило рух по дорогах громади, а подекуди зовсім паралізувало. Особливо складна ситуація слалася  на шляхах, що ведуть до сіл громади. Для розчищення доріг, площ та тротуарів  на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади  задіяні  7 одиниць  техніки, які вже другу добу без зупинки займаються подоланням наслідків негоди.

На Кіровоградщині більше тисячі жінок є боржницями зі сплати аліментів

Дата створення: 08:40 01.03.2018

Згідно офіційних даних органів державної виконавчої служби, у Кіровоградській області на примусовому виконанні перебуває 1112 виконавчих проваджень, за якими боржницями є саме жінки.

а що має право покупець у разі придбання товару неналежної якості?

Дата створення: 09:17 28.02.2018

Доброго дня пане Павле! На новий рік чоловік подарував мені нову пральну машину. Місяць вона пропрацювала, а потім ні з того ні з сього перестала включатися. Чек і всі документи ми зберегли. Скажіть, чи можна нам звернутися до продавця, щоб поміняти на іншу.

Золотий голос Бобринеччини

Дата створення: 08:37 27.02.2018

Холодний зимовий день 22 лютого зігріли теплом пісень учні шкіл нашого міста, демонструючи свої вокальні дані у конкурсі «Золотий голос Бобринеччини».

Стартувала обласна Спартакіада 2018 року серед школярів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 08:30 27.02.2018

24 лютого 2018 року на базі Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів  Маловисківського району стартувала обласна Спартакіада серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.