новини та оголошення

Новорічне свято в Коржівському сільському клубі

Дата створення: 15:19 03.01.2018

30 грудня на передодні Нового року в селі Коржеве відбулося чарівне театралізоване дійство для жителів 3х селищ, а саме: с.Коржеве, с.Богданівка та с.Червона Долина. Справжнє свято для всіх присутніх створили найменші жителі с.Коржеве.

Святкова програма для жителів с.Дібрівка та с.Шляхове

Дата створення: 15:10 03.01.2018

29 грудня  в Дібрівському сільському клубі відбулася святкова концертна програма до новорічних та Різдвяних свят.   Діти та дорослі з с. Шляхове, підвіз яких до місця проведення свята здійснював КП «Комунальник» Бобринецької міської ради, разом з жителями с. Дібрівка  зачаровано спостерігали за  святковою програмою, яку підготувала завідувач сільським клубом Тесцова В.О.  З новорічними  вітаннями до жителів громади  звернулася заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Кривошея Л.П. та депутат міської ради Жукова Л.Г.    Цікаві ігри та конкурси не давали малечі та дорослим  сумувати,  створювали справжній новорічний настрій . Діти з радістю водили хороводи з Дідом Морозом та Снігуронькою навколо ялинки. Для малечі було  зроблено  фото зону з веселими сніговиками.

Виховуємо справжніх патріотів

Дата створення: 08:59 03.01.2018

Учні 9-х класів комунального закладу  «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний  комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» відвідали новостворений музей, присвячений подіям на Сході України, та кінотеатр «Портал», де відбувся показ художнього фільму «Кіборги».

Новорічна казка «12 місяців»

Дата створення: 14:27 02.01.2018

31 грудня у новорічну ніч біля головної ялинки міста  відбулася справжня зимова казка «12 місяців». Чаруюче дійство для жителів громади створили  вихованці, колектив комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради та активні жителі громади.    На початку свята до присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Валерій Сніжко.  Валерій Вадимович  коротко підвів підсумки  року, що минув та подякував жителям громади за розуміння  та допомогу у  вирішенні проблем, які стосуються життя громади. Також міський голова подякував колективу та вихованцям  «Центру дитячої та юнацької творчості» за прекрасні свята, які  вони проводили протягом року.  Концертна програма не залишила байдужим жодного глядача та додала усім новорічного настрою. Гості свята поринули в казкову атмосферу дійства «12 місяців».  Запальні танці пір року, Санта-Клаусів, сніговичків та вокальні номери у виконані місяців заполонили глядачів та викликали овації. Особливо  захоплююче за сюжетом казки, що розгорталося на сцені спостерігали діти.   Усі бажаючі мали змогу поласувати солодощами та гарячим чаєм. Програма, що тривала майже дві години, пролетіла як миттєвість, і люд, що зібрався біля ялинки, гучними оплесками проводжав артистів.  Після завершення свята всі присутні мали змогу залишити світлину на згадку з Дідом Морозом та Снігуронькою.

«Снігова королева» від вихованців відділення гімнастики художньої КЗ «ДЮСШ»

Дата створення: 08:27 02.01.2018

Художня гімнастика - вид спорту, який складно описати словами.

З Новим роком!

Дата створення: 15:53 30.12.2017

Прийміть найщиріші вітання зі святом, що несе нові сподівання та стає початком змін на краще – з Новим 2018 роком!

Запрошуємо на Новорічну казку!

Дата створення: 12:01 28.12.2017

Міжгрупові змагання з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

Дата створення: 16:54 27.12.2017

26 грудня 2017 року в тренажерному залі Бобринецького коледжу відбулися міжгрупові змагання з гирьового спорту серед юнаків та дівчат , присвячені       Новорічним та Різдвяним святам.

Освітянські самоцвіти Кіровоградщини-2017

Дата створення: 08:27 27.12.2017

У листопаді 2017 року відбувся щорічний обласний огляд-конкурс аматорського мистецтва «Освітянські самоцвіти Кіровоградщини-2017», у якому взяли участь педагоги КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кобзар Надія Володимирівна та Телих Наталія Володимирівна.

Успіхи гімнасток КЗ "ДЮСШ" у змаганнях «Зимові грації»

Дата створення: 16:18 26.12.2017

23 грудня 2017 року в м. Кропивницький пройшли змагання з гімнастики художньої «Зимові грації», в яких прийняли участь чотири команди з міст: Бобринець, Кропивницький, Кривий Ріг, Олександрія.