новини та оголошення

Турнір з художньої гімнастики «Чорноморський Бриз-2017»

Дата створення: 08:00 09.11.2017

04-05 листопада 2017року у м. Одеса відбувся відкритий турнір з гімнастики художньої «Чорноморський бриз», у якому взяли участь наші Бобринецькі  вихованки Комунального закладу «ДЮСШ» в складі чотирьох осіб.

Кіровоградщина посіла 17 місце у державі за кількістю створених ОТГ

Дата створення: 14:59 08.11.2017

Про це повідомила представник Національної ради реформ Олена Симоненко під час круглого столу «Діалог задля децентралізації в Кіровоградській області», що був організований за підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. В обговоренні взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та Центру розвитку місцевого самоврядування.

В день Великомученика Димитрія Солунського вшанували захисників батьківщини

Дата створення: 13:41 08.11.2017

8 листопада відзначаємо день святого Великомученика Димитрія Солунського покровителя воїнів, захисника міст і сіл, або в народі "святого Дмитрія" чи просто "Дмитра".

Сесія міського парламенту дітей

Дата створення: 11:14 08.11.2017

7 листопада 2017 року відбулася І сесія ІІ скликання Бобринецького міського парламенту дітей.

Змагання вихованців КЗ «ДЮСШ»

Дата створення: 09:06 08.11.2017

03.11.2017 р. у спортивному залі Комунального закладу «НВО «НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради відбулися внутрішньо групові змагання зі стрітболу (3х3) серед вихованців Комунального закладу «ДЮСШ» (юнаки).

Профілактика туляремії

Дата створення: 09:03 08.11.2017

Консультує Міністр юстиції

Дата створення: 08:06 08.11.2017

Павле Дмитровичу, вітаю Вас! Маю питання, яке турбує всіх тих, хто за кілька років збирається стати пенсіонером. Як розраховується нова пенсія?

З Днем працівника соціальної сфери України!

Дата створення: 14:48 03.11.2017

Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери.  Робота працівників соціальної  сфери завжди була і буде однією з найблагородніших, адже ви служите інтересам громади, робите усе можливе, аби життя людей стало кращим, щасливішим.

Урочистості з нагоди Дня соціального працівника та Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата створення: 14:44 03.11.2017

3 жовтня в приміщені Бобринецького коледжу ім. В.Порика  БНАУ відбулися урочистості присвячені  Дню працівників соціальної  сфери  та Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ці два свята пов’язані між собою, представники однієї сфери слідкують за соціальним рівнем життя населення, а інші за його культурною складовою.  Ці свята  це не лише дата в календарі, це поклик душі, рвучкої і неспокійної, стрімкої і неупинної; поклик творити і працювати. Не заради себе, заради інших!  Представники цих професій дарують людям радість  надію на краще. Для багатьох із них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.