новини та оголошення

Привітали підприємців з професійним святом

Дата створення: 17:23 01.09.2017

1 вересня,  міський голова Валерій Сніжко привітав  підприємців територіальної громади з професійним святом.

Завершився капітальний ремонт вулиці Cоборної

Дата створення: 16:46 01.09.2017

Ще нещодавно вулиця Соборна  була схожа на поверхню місяця, велике різноманіття ям від маленьких до великих створювали перешкоди на шляху до центру міста для мешканців мікрорайону Грицькова.  Відрізняло вулицю від поверхні супутника землі, хіба що  величезна калюжа, що ніби море розливалася після кожного дощу внизині на перехресті вул. Соборної та перевалку Першотравневого. Та вже сьогодні жителі міста можуть спостерігати  зовсім іншу картину. На замовлення міської ради під особистим контролем міського голови Валерія Сніжка було виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Соборна. На більшій частині вулиці  було укладено нове асфальтове покриття. На інших відрізках шляху було виконано ямковий ремонт. Також у низині на перехресті вулиці соборної перевалку Першотравневого, де зазвичай була величезна калюжа, зроблено водовідведення стокових вод та підняття дорожнього полотна. Результат не змусив себе чекати, і вже під час перших злив, завдяки водовідведенню, калюжа зникла і пішоходи могли вільно пересуватися.

Відбулося свято першого дзвоника у школах громади

Дата створення: 16:26 01.09.2017

Вересневий  ранок у школах Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади розпочався святковими лінійками до  Першого дзвоника. Цьогоріч першокласниками шкіл громади стало  155 дітей , які ступають на незвіданий шлях пізнання та навчання, і будуть подорожувати по  чудесній дорозі країни Знань 11 років .

1 вересня — День знань

Дата створення: 17:36 31.08.2017

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року. Це урочисте та хвилююче свято для мільйонів українців, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.

Очільник області нагородив підприємця з м.Бобринець

Дата створення: 17:24 31.08.2017

30 серпня у сесійній залі обласної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня підприємця. Очільник області Сергій Кузьменко  привітав підприємців Кіровоградщини з професійним святом. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця Сергій Кузьменко вручив кращим підприємцям області відзнаки обласної державної адміністрації. Серед нагороджених за клопотанням Бобринецької міської ради також був підприємниць з міста Бобринець – Остапчук Сергій Володимирович.

Справа освітянського життя – це формування майбутньої української нації!

Дата створення: 10:47 31.08.2017

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року педагогічна спільнота міста збирається на серпневу конференцію, завдання якої полягає в тому, щоб проаналізувати діяльність закладів освіти за минулий навчальний рік, визначити пріоритетні напрямки роботи щодо реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на нагальних проблемах, що стоять сьогодні перед освітянами, визначити основні завдання та намітити шляхи їх вирішення.

Бобринець, зустрічай!!!

Дата створення: 14:03 29.08.2017

Машу, 3-метрового Ведмедя та веселих МІНЬЙОНІВ

Зустріч міського голови з активістами щодо створення притулку для тварин

Дата створення: 16:57 28.08.2017

28 серпня міський голова Валерій Сніжко провів зустріч з громадськими активістами  з питання створення притулку для  безпритульних собак, що буде знаходитися на території громади. Валерій Вадимович запевнив, що міська рада підтримає ініціативу та надасть допомогу громадській організації в створені прихисту для тварин.  Адже проблема бродячих собак  дуже гостро постала на території міста.  Зграї вільно бігають по місту  та  доставляють незручності людям, які ходять вулицями міста. Собаки наражають на небезпеку  перехожих,  а особливо дітей.  Проблема безпритульних собак не виникла сама по собі – це результат людської байдужості та безсердя. Більшість тварин мали власників, які з тих чи інших причин позбулися  тварин, просто викинувши  їх на вулицю. Тож  вирішити цю проблему ми взмозі тільки разом об’єднавши зусилля громадських активістів та міської влади. Створення притулку – це лише перший крок до комплексного вирішення проблеми  тварин-безхатьків.

Атракціони для малечі

Дата створення: 11:34 28.08.2017

25 серпня в міську парку ім. Кропивницького  на запрошення міської ради  з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України було встановленні атракціони.  Найменші мешканці  громади мали змогу відзначити найбільше державне свято іграми на захоплюючих атракціонах.  Діти пільгових категорій  мали змогу безкоштовно розважатися на батутах та каруселі. Малеча  галасливо розважалася  та отримала заряд позитивних емоцій в останні літні дні.  Влаштовувати свято для найменших мешканців громади з нагоди  Дня Державного прапора та Дня Незалежності  стало доброю традицією для міського голови Валерія Сніжка та Бобринецької міської ради.

Святкування Дня державного прапора України та 26-ї річниці Дня Незалежності України в с. Дібрівка

Дата створення: 10:08 28.08.2017

23 серпня з нагоди Дня державного прапора України та з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України в Дібрівському сільському клубі відбулися урочистості за участю учасників АТО.