новини та оголошення

Внутрішньо групові змагання з баскетболу, присвячені до Дня Святого Миколая

Дата створення: 13:47 18.12.2017

15 грудня в спортивному залі ДЮСШ «Чемпіон» №2 відбулися внутрішньо групові змагання з баскетболу, присвячені до Дня Святого Миколая. В змаганнях прийняли участь шість команд (37 вихованців)  , 3 команди – юнаків, та 3 команди – дівчат.

ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2018

Дата створення: 14:29 15.12.2017

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі двадцять першого століття? Гарною нагодою поміркувати над цим є всеукраїнський конкурс «Учитель року», який стартував в Україні ще в 1995 році і став щорічним конкурсом професійної майстерності педагогів з певної номінації.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 10:58 15.12.2017

12 грудня 2017 року служба у справах дітей міської ради провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15 грудня – День працівників суду

Дата створення: 07:50 15.12.2017

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону. Переконаний, що судді завжди залишатимуться вірними складеній присязі, гідно виконуватимуть свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини. Бажаю вам нових здобутків на ниві утвердження принципу верховенства права, незалежності та демократії в нашій країні. Нехай людська повага стане вам гідною подякою за виваженість у прийнятті рішень, ділову принциповість, а також людяність і толерантність. Міцного здоров’я, великого щастя, благополуччя вам і вашим родинам.

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 16:10 14.12.2017

14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій і ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя та здоров’я прийдешніх поколінь. В цей день вся  Україна вшановує  учасників ліквідації наслідків страшної аварії і ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя, рятуючи землю від техногенної катастрофи.

Внутрішньо групові змагання з тенісу

Дата створення: 13:08 14.12.2017

12 грудня 2017 року у спортивному залі Бобринецького коледжу ім. В.Порика БНАУ відбулася відкрита першість КЗ «ДЮСШ» серед навчальних закладів міста з тенісу настільного до Дня Святого Миколая.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 07:58 14.12.2017

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу.

Консультує Міністр юстиції

Дата створення: 07:50 14.12.2017

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу – підприємця. Підкажіть як і що нам треба робити?

Переможці Чемпіонату області з баскетболу

Дата створення: 10:44 13.12.2017

09 грудня 2017 року у місті Кропивницький відбулося друге коло Чемпіонату Кіровоградської області з баскетболу серед юнаків 2003 р.н.

Засідання робочої групи з розробки плану удосконалення послуг в рамках програми «DOBRE»

Дата створення: 14:36 12.12.2017

11 грудня відбулося засідання робочої групи з розробки плану удосконалення послуг в рамках програми  «DOBRE».  Пріоритетною послугою, що  потребує вдосконалення було обрано  водопостачання, адже за результатами  опитування мешканців громади, що проводилося під час написання Стратегічного плану розвитку більшість визначили, що саме водопостачання та водовідведення є найбільшою проблемою в нашій громаді.   Фахівець-консультант Програми DOBRE – Наталя Ключник  разом з робочою групою  систематизували інформацію для SWOT . Під час зустрічі робоча група також  визначила  сильні  та слабкі сторони водопостачання та водовідведення на основі яких і буде розроблено SWOT аналіз. Також  було запропоновано можливі  проекти з удосконалення послуги водопостачання та водовідведення.