новини та оголошення

УВАГА! 08 СЕРПНЯ 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 26-ТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 16:48 07.08.2017

08.08.2017 року о 14 год. 00 хв. у приміщенні малого залу для засідань Бобринецької районної державної адміністрації, розташованого у м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, відбудеться пленарне засідання 26 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Результати співпраці міської ради з проектом DOBRE

Дата створення: 11:10 04.08.2017

Бобринецька міська рада повідомляє, що роботи по «Реконструкції баскетбольного майданчика» на завершальному етапі. Нагадуємо, що сіпівпраця міської ради з агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» DOBRE приносить віддчутні результати для громади. Також повідомляємо, що районна державна адміністрація спільно з районною радою участі в даному пректі не приймають та жодної фінансової допомоги з районного бюджету на проект не було виділено. Після завершення реконструкції майданчика буде урочисте відкриття міською радою та представниками DOBRE про, що мешканців громади буде додатково повідомлено. Ще раз щиро дякуємо небайдужим мешканцям громади, які прийняли участь у реконструкції даного майданчика.

Реконструкція баскетбольного майданчика

Дата створення: 14:16 03.08.2017

Бобринецька міська рада чітко тримає курс на оздоровлення та фізичний розвиток своїх громадян для заохочення до спорту та фізичного розвитку молоді нашої громади. В рамках співпраці з агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» DOBRE в громаді реалізується проект «Реконструкція баскетбольного майданчика». Разом з працівниками дитячо-юнацької спортивної школи, небайдужими активістами, працівниками КП Комунальник, Агрофірми «Славутич» розпочалася реконструкція баскетбольного майданчика.  Під час реконструкції планується повне відновлення майданчика. Зокрема буде замінено огорожу довкола баскетбольного майданчика, укладене нове резинове покриття та встановлено 2 основні та 4 додаткові баскетбольні стійки зі щитками.

Обговорювали створення НВО

Дата створення: 14:09 03.08.2017

02 серпня 2017 року під головуванням заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань Кривошеї Людмили Петрівни проведено засідання робочої групи з питання створення комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання”.

Урочисте відкриття міського фонтану

Дата створення: 16:35 02.08.2017

02 серпня відбулося справжнє свято для малечі, та жителів громади -урочисте відкриття міського фонтану в парку ім. Кропивницького, який приурочений 250 річниці з дня заснування міста Бобринця. Фонтан покликаний приносити прохолоду в літній день, радість дітям та став  справжньою окрасою парку.

У місті відзначили День високомобільних військ ЗСУ

Дата створення: 16:31 02.08.2017

2 серпня своє професійне свято відзначають  представники однієї з найбільш мужніх професій – десантники високомобільних військ . На Бобринеччині   десантники, ветерани десантних  військ, воїни-афганці, члени громадських організацій, учасники антитерористичної операції, представники органів районної влади та місцевого самоврядування  відзначили День високомобільних військ урочистою ходою центром міста по вулиці Миколаївській. Марш зібрав десантників, як ветеранів, так і діючих військовослужбовців та мешканців громади,  які вирішили   віддати шану  воїнам, які стоять на сторожі нашого спокою. На початку заходу учасники  поклали квіти до пам’ятного хреста «Арки пам’яті учасникам АТО», на території    Свято-Миколаївської церкви,  вшанували пам’ять  воїнів-земляків, які  загинули в антитерористичній операції.  Далі марш від Свято-Миколаївської церкви рушив центральною вулицею міста  до пам’ятників  загиблим вчителям та учням міста, воїнам-інтернаціоналістам та жертвам Чорнобиля, до яких десантники разом з представниками місцевої влади поклали квіти.  Квіти також було покладено до  пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО. Завершилася хода  біля пам’ятника Невідомого солдату, де  були  покладені квіти.

Вітання міського голови Валерія Сніжка з нагоди Дня високомобільних десантних військ

Дата створення: 14:43 02.08.2017

Шановні воїни-десантники, ветерани аеромобільних військ!

Привітали працівників торгівлі з професійним святом

Дата створення: 09:23 01.08.2017

31 липня,  міський голова Сніжко Валерій Вадимович привітав працівників торгівлі з професійним святом.

Тренінг «Ефективні механізми взаємодії громади та органів влади»

Дата створення: 09:04 01.08.2017

В Бобринецькій громаді 29 липня 2017 року відбувся тренінг «Ефективні механізми взаємодії громади та органів влади» який провів тренер – Євген Гурницький (Yevhen Hurnytskyi) » практикуючий юрист, громадський діяч, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Кропивницькому.

Кризовий медіа-центр у рамках програми DOBRE навчав секретам комунікації

Дата створення: 09:02 01.08.2017

У Кропивницькому для представників ОТГ в рамках проекту DOBRE відбувся тренінг з комунікації під назвою: «Як зробити ОТГ відкритою та цікавою – для своєї громади, для країни, для партнерів та інвесторів?».