новини та оголошення

28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата створення: 15:08 27.10.2017

28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Нові перемоги вихованців Комунального закладу «ДЮСШ»

Дата створення: 08:33 25.10.2017

18 жовтня 2017 року в смт. Олександрівка відбулися чергові тури з футболу на першість області серед ДЮСШ. Юні футболісти Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради у віковій групі 2005-2006р.н. з рахунком 0-5 перемогли однолітків, а старші (2003-2004р.н.) - перемогли з рахунком 0-1.

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 15:36 23.10.2017

23 жовтня міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. На  нараді  керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради прозвітували про виконання попередніх доручень міського голови і  розглянули наступні питання:

З робочим візитом громаду відвідав перший заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Коваленко

Дата створення: 15:50 20.10.2017

19 жовтня до Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади з робочим візитом завітав перший заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Коваленко.  Зокрема, Сергій Петрович відвідав  професійно-технічному  училище № 32. На зустрічі з міським головою Валерієм Сніжком та директором закладу     Андрієм Запорожцем було обговорено питання надання субвенції закладу та питання використання державних субвенцій громадою.

Пообіцяли і зробили: відремонтовано під’їзну дорогу до с. Коржеве

Дата створення: 11:31 20.10.2017

Дотримуючись своїх обіцянок, міський голова Валерій Сніжко ініціював ремонт шляху, що веде до села Коржеве. Так 18 жовтня, користуючись сприятливою погодою останніх теплих днів осені, за сприяння небайдужих мешканців громади, розпочато ремонтні роботи.

Семінар волонтерів міської ветеранської організації

Дата створення: 10:22 20.10.2017

Згідно плану міська ветеранська організація провела семінар з волонтерами, які включилися в рух «Ветеран – ветерану». Порядком денним стали питання «Вивчення житлово-побутових умов, життєвих потреб людей, які потребують допомоги». Керівник групи волонтерів           Оверченко О.П. поділилася  досвідом роботи з ветеранами на своїй дільниці: Вона  вивчила питання про надання матеріальної допомоги  та завезення дров людям, які цього потребують, спилянню дерев біля оселі, облаштуванні присадибних ділянок. Другою частиною  семінару  стало проведення чайної церемонії приуроченої до  активізації і зміцнення зв’язків України та Японії. Ведуча заходу  Павелко Л.Є.  ознайомила з особливостями японської культури чайної церемонії, а також пригадала традиції чаювання в Україні. Наприкінці  всі посмакували чашечкою чаю з печивом.

Основні показники роботи галузі тваринництва в Кіровоградській області у січні–вересні 2017 року

Дата створення: 16:54 17.10.2017

У сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення Кіровоградської області станом на 1 жовтня 2017р. загальна кількість великої рогатої худоби становила 119,4 тис. голів, що на 0,4% більше ніж на 1 жовтня 2016р., у т.ч. корів – 58,7 тис. голів (на 0,5% менше), свиней – 240,6 тис. голів (на 7,2% менше), овець та кіз – 49,7 тис. голів (на 0,4% більше), птиці – 6466,4 тис. голів (на 3,2% більше).