новини та оголошення

Консультує Міністр юстиції: порядок оформлення спадщини

Дата створення: 16:50 20.12.2017

Що таке спадкування? Спадкування – це перехід прав та обов'язків від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Міська ялинка запалала новорічними вогнями

Дата створення: 16:39 20.12.2017

Традиційно 19 грудня в День Святого Миколая відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На вулиці Миколаївській  біля   комунального закладу "Бобринецьке навчально - виховне об'єднання "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа   І - ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради  зібралися діти та дорослі, аби помилуватися новорічною красунею та взяти участь у казковому дійстві, яке підготували колектив та вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Мешканці та гості громади отримали багато яскравих вражень і задоволення від побаченого дійства. Крім маси задоволення  від захоплюючої святкової програми, діти отримували солодкі подарунки від помічників Святого Миколая.

З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові святя

Дата створення: 15:33 20.12.2017

З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Відбулося воно і у філії №1 - ЗШ І-ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради.

Діти пільгових категорій отримали подарунки від Святого Миколая

Дата створення: 15:02 20.12.2017

День Святого Миколая діти чекають з нетерпінням. Адже це початок казкової пори зимових свят. Добрий чарівник із білою бородою поспішає до кожної дитини. І у своєму мішку він несе  слухняній малечі омріяні подарунки.  Святий Миколай не обходить увагою жодної дитини, дарує свою любов  тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

Святий Миколай завітав у дошкільні навчальні заклади

Дата створення: 13:31 20.12.2017

19 грудня День Святого Миколая – улюблене свято усіх дітей. Кожного року в цей день Святий Миколай  дарує подарунки всім слухняним дітлахам України. Завітав Святий Миколай разом з міським головою Валерієм Сніжком і до вихованців дошкільних навчальних закладів  громади. Гості привітали дітей зі святом, похвалили за гарну поведінку та вручили смачні подарунки від Бобринецької міської ради. Коли Святий Миколай разом з міським головою   дарували дітям подарунки, очі малюків світилися неймовірною радістю.

Дата створення: 12:52 20.12.2017

18 грудня в Кіровоградському обласному еколого-натуралістичному центрі відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір». До події вихованці Центру дитячої та юнацької творчості готувалися заздалегідь: виготовляли декоративні сувеніри, іграшки та картини.

З Днем Святого Миколая!

Дата створення: 12:01 19.12.2017

Шановні жителі громади! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая, зі святом, яке дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Цей день з нетерпінням чекає малеча, щоб зимового ранку  зазирнути під подушку і обов’язково знайти там подарунок від Святого Миколая. Це початок казкової  пори зимових свят.

УВАГА! 22 ГРУДНЯ 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 31 ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 11:59 19.12.2017

22 грудня 2017 року о 10 год. 00 хв. у  приміщенні  залу  для  засідань  адміністративного  будинку,  розташованого  у  м.Бобринець,  вул. Незалежності, 80. відбудеться пленарне засідання 31 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.