новини та оголошення

Навчаються вихователі

Дата створення: 13:55 31.10.2017

Нині неможливо уявити якісну систему навчання без застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Застосування вебінарів для навчання майбутніх фахівців набуває все більшого значення, оскільки має безліч можливостей і переваг для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 11:56 31.10.2017

31 жовтня міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. На  нараді  керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради прозвітували про виконання попередніх доручень міського голови і  розглянули наступні питання:

Участь вихованців КЗ «ДЮСШ» у змаганнях на осінніх канікулах

Дата створення: 08:55 31.10.2017

28 жовтня 2017 року у м. Кропивницькому відбувся турнір з гімнастики художньої «Кубок співдружності».

Привітання ювілярів-довгожителів у жовтні

Дата створення: 14:58 30.10.2017

Гостинно і привітно зустрів працівників міського територіального центру  та  членів міської ветеранської  організації ювіляр  Лазаренко Віктор  Панасович, якому виповнилося 85 років.  Піддався спогадам: воєнне босоноге дитинство, відбудова, багаторічна праця водія.

Консультує Міністр юстиції

Дата створення: 13:48 30.10.2017

визначення місця проживання дитини

Розпочато новий освітній проект

Дата створення: 10:25 30.10.2017

У період реформування освіти в Україні, впровадження нових Державних стандартів освіти, проекту «Нова українська школа» особливої актуальності набуває проблема наступності між усіма ланками освіти, а саме, між дошкільним навчальним закладом і школою.

Молодь Бобринецької ОТГ – на молодіжному форумі

Дата створення: 10:05 30.10.2017

28 жовтня 2017 року представники учнівської молоді комунальних закладів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» та «Бобринецького НВО» взяли участь у молодіжному форумі об’єднаних громад «MEETUP», який відбувся у м. Мала Виска.Даний захід відбувся в рамках програми «DOBRE». Девізом цього форуму було гасло«Змінюємо себе, змінюємо громаду, змінюємо Україну». Учні взяли участь у квесті та  ознайомилися з пам’ятними місцями Малої Виски; відвідали молодіжні освітні кемпи, під час яких завели нові знайомства з підлітками з Новоукраїнки та Малої Виски; з’ясували, які медіа-комунікаційні інструменти можна застосовувати в бобринецькому молодіжному середовищі; були активними ораторами на мульт-майданчику позитивних змін. Делегація  презентувала  молодіжну політику Бобринецької об’єднаної громади та розповіла присутнім про співпрацю з владою, підкресливши позицію міського голови Валерія Вадимовича Сніжка – «Усе для молоді, лише разом з молоддю».

Фестиваль до Дня міжкультурного діалогу

Дата створення: 09:53 30.10.2017

26 жовтня 2017 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся фестиваль до Дня міжкультурного діалогу «Єдина родина в центрі України!».

Вшанували пам'ять визволителів України

Дата створення: 08:37 30.10.2017

Минуло 73 роки, з дня визволення України  від фашистських загарбників. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.