Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Відбувся виїзний прийом громадян

Дата створення: 08:29 18.08.2017

17 серпня відповідно до графіку виїзного прийому громадян  перший заступник міського голови Валентин Висоцький разом з начальником відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Євгенієм Куликом, в.о. старости Володимиром Шкварком та начальником управління Бобринецького об'єднаного  управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області  Андрієм Синьогубом  провели виїзний прийом громадян у с. Коржеве, с.Богданівка та с.Червона Долина. Основними питаннями, які мешканці порушили на особистому виїзному прийомі   були питання пенсійної реформи, сплати земельного податку, автобусного сполучення  та ремонту доріг. Всі громадяни отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 11:12 15.08.2017

15 серпня міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. На  нараді  керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради прозвітували про виконання попередніх доручень міського голови і  розглянули наступні питання:

Правила поведінки під час спеки

Дата створення: 09:32 15.08.2017

Загальний вплив високих температур і сонячного випромінювання.

ДНЗ №2«РОМАШКА готовий до нового навчального року

Дата створення: 10:47 14.08.2017

10 серпня в рамках конкурсу «Готовність до нового навчального року» було проведено огляд приміщень вікових груп та ігрових майданчиків ДНЗ №2«РОМАШКА » з метою з’ясування рівня підготовки до 2017-2018 навчального року та аналізу використання кращого досвіду роботи в практичній діяльності навчального закладу.

Підготовки навчальних закладів міста Бобринець до роботи в 2017/2018 навчальному році на завершальному етапі

Дата створення: 16:01 11.08.2017

З метою належної підготовки навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період вживаються такі заходи:  в КЗ «НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» здійснено ремонт коридорів 2 – го та 3 – го поверхів, на першому поверсі додатково облаштовано внутрішній туалет, частково відновлено лакофарбове покриття  підлоги, дверей, металевих конструкцій 2-х спортивних майданчиків закладу на  загальну суму 25,4 тис. грн.; в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 придбано та встановлено растрові світильники, відновлено лакофарбове покриття стін, підлоги, дверей, дерев’яних та металевих конструкцій спортивного залу, проведено поточний ремонт 2-х сходових кліток (шпаглювання та фарбування стін, стелі)  на загальну суму 38,5 тис. грн.; в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3» здійснено зовнішню побілку будівлі закладу, відновлено лакофарбове покриття ззовні та зсередини вікон школи, відновлено лакофарбове покриття коридору 2-го корпусу, проведено побілку та фарбування в приміщеннях їдальні і котельні на  загальну суму 11 тис. грн., в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» відновлено лакофарбове покриття підлоги у всіх класах та коридорах, замінено лінолеум у харчоблоці, частково відновлено відмостку школи, проведено побілку стін котельні, надвірного туалету та господарської будівлі на загальну суму 10 тис. грн.; в Бобринецькому дошкільному закладі №1 «СОНЕЧКО» здійснено обклеювання стін шпалерами в ігрових і спальних кімнатах та коридорах, в приміщеннях відновлено лакофарбове покриття, замінено міжкімнатні двері на загальну суму 55,9 тис. грн.; в Бобринецькому дошкільному навчальному закладі №2 «РОМАШКА» облаштовано спортивний майданчик, замінено міжкімнатні двері, придбано килимове покриття, відновлено лакофарбове покриття паркану, сходів, встановлено каналізаційні люки, відновлено ізоляцію димовивідної труби топкової на загальну суму 32 тис. грн.

Увага! Обмеження руху у спеку для вантажівок триває.

Дата створення: 15:52 11.08.2017

Нагадаємо, з 01  червня 2017 року вступили у дію сезонні обмеження  руху.  Мова йде про великоваговий автотранспорт. Високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок  акумулювання  сонячної  енергії,  яку поглинає  темна  поверхня  дороги. Асфальтобетонне  покриття  має  більш  високу  температуру,  ніж  температура повітря приблизно на 20-25°. З  метою  збереження  існуючої  автодорожньої  мережі  від  передчасних руйнувань  та  недопущення  утворення  деформацій  покриття  з  10.00  до 22.00  години  при  температурі  повітря  вище  28°  С  на території  Кіровоградської області з 01  червня 2017 року введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 т). Відстій  великовагового  автотранспорту  на  період  спекотної  погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, у тому числі біля об’єктів сервісу.

Турбота територіального центру міської ради про жителів громади

Дата створення: 11:59 11.08.2017

     В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска і красиве та зручне вбрання можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Освітня галузь Бобринецької ОТГ: здобутки, проблеми та шляхи їх вирішення

Дата створення: 08:18 11.08.2017

 На виконання Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” станом на сьогоднішній день на Кіровоградщині створено 14 об'єднаних територіальних громад”. Серед них — Бобринецька,  створена 01.09.2016 року  відповідно до  рішення сесії Кіровоградської обласної ради від 14.08.2015 року № 781 «Про утворення Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади».

ГРОМАДА НЕ ПІДТРИМАЛА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата створення: 13:43 09.08.2017

Константуємо, що 09 серпня біля адмінбудівлі відбулося раніше анонсоване зібрання опозиційно налаштованих осіб, на яке прибули депутат районної ради З.Секрет, депутат міської ради В.Гранкін, активістка Л.Соболєвська та ще вісім учасників. Що надає право вважати те, що запланована акція протесту не знайшла підтримки серед мешканців ОТГ.

ВІДБУЛАСЯ 26-А ЧЕРГОВА СЕСІЯ 7-ГО СКЛИКАННЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 16:26 08.08.2017

08 серпня 2017 року у приміщенні малої зали Бобринецької районної державної адміністрації відбулася  26-та чергова сесія 7-го скликання  Бобринецької міської ради. Сесія відбулася під головуванням міського голови Валерія Сніжка. На розгляд депутатського корпусу було винесено 11 питань а саме: