новини та оголошення

Аналіз анкетування мешканців Бобринецької ОТГ від ГО "Територія успіху"

Дата створення: 10:59 13.11.2017

Опитування проводилось - в. Бобринці - 23 вересня, 10 жовтня, 13 жовтня. Учасникам було запропоновано заповнити анкети. Опитування не було репрезентативним - не враховувався соціально-гендерний та територіальні чинники.

Міська спартакіада з тенісу настільного

Дата створення: 09:03 13.11.2017

10 листопада проводилась міська спартакіада з тенісу настільного, серед загальноосвітніх навчальних закладів на базі Бобринецького коледжу ім. В.Порика  БНАУ. В змаганнях приймало участь п’ять команд включаючи коледж, який  в залік не входив.

Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Дата створення: 14:28 10.11.2017

08 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, у якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач міського методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Лариса Наумівна, методисти міського методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, педагогічні працівники комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5».

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 14:21 10.11.2017

09листопада 2017 р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького. На засіданні були присутні 9 членів виконкому.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобринецької міської ради.

Дата створення: 14:19 10.11.2017

З метою поліпшення життя дітей  8 листопада 2017 року відбулося засідання  комісії з питань захисту прав дитини Бобринецької міської ради де були розглянуті питання щодо прав дітей,  а саме - про надання дозволу на придбання 1/6 частини будинку в якому будуть проживати неповнолітні діти; про надання дозволу на реєстрацію для постійного місця проживання  малолітньої  дитини разом з матерю; про надання письмового висновку щодо  позбавлення  батьківських  прав  та стягнення аліментів; розглянуто письмове звернення Бобринецького районного суду про надання письмового висновку щодо позбавлення батьківських прав  та стягнення аліментів. квартира 8 та знаходиться на повному її утриманні.

День української писемності та мови

Дата створення: 08:12 10.11.2017

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Не стоять осторонь цієї пам’ятної дати  і учні КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради.

Всеукраїнського диктанту єдності

Дата створення: 14:54 09.11.2017

09 листопада 2017 року учні 4 – 9 класів та педагогічні працівники "Філії №1-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності, що присвячений Дню української писемності та мови. Незважаючи на те, що для школярів 4 – 7 класів текст диктанту був складним, загалом, учні справилися з письмовою роботою.

9 листопада - День української писемності та мови

Дата створення: 14:38 09.11.2017

День української писемності встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата створення: 08:01 09.11.2017

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!