новини та оголошення

УВАГА! 20 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 28 ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 16:20 13.09.2017

20 вересня 2017 року о 14 год. 00 хв. у  приміщенні  залу  для  засідань  адміністративного  будинку,  розташованого  у  м.Бобринець,  вул. Незалежності, 80. відбудеться пленарне засідання 28 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Запрошуємо до участі у ярмарку!

Дата створення: 15:03 13.09.2017

Шановні підприємці, сільгоспвиробники, представники переробної промисловості, творчі майстерні та окремі громадяни, які мають можливість у кращих українських традиціях показати справжній міський ярмарок. Запрошуємо Вас взяти участь у святковому ярмарку, який відбудеться 22 вересня з нагоди  250-ї річниці заснування міста Бобринець. З пропозиціями звертайтеся за тел. 3-46-61,  097-806-78-09, 096-989-32-33, або надсилайте на E-Mail адресу bobrineckamiskarada@ukr.net.

Змагання серед трудових колективів з нагоди Дня працівника фізичної культури

Дата створення: 10:55 13.09.2017

9 вересня з нагоди Дня працівника фізичної культури відбулися змагання серед трудових колективів.  Парад-відкриття  розпочався з вітальних слів міського голови Валерія Сніжка. Після привітання Валерій Вадимович  вручив грамоти спортивним активістам трудових колективів. До присутніх також з вітальними словами  звернулися  начальник відділу освіти молоді та спорту Вікторія Літвіновата  голова РК профспілки працівників освіти і науки України  Лариса Цесарська, яка також вручила грошові винагороди  керівникам організацій:  міському голові Валерію Сніжку, Юрію Крутьку,  Володимиру Кунделю. Профорганізатор  Комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи» Бобринецької міської ради Яна Проценко, також нагородила грошовими винагородами працівників відділу освіти молоді та спорту та членів профспілки.

Віце-чемпіони обласних змагань «Олімпіада Кіровоградщини»

Дата створення: 08:17 13.09.2017

8 вересня 2017 року у місті Кропивницькому проводилися обласні комплексні змагання серед дітей і юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини».

Представники ОТГ взяли участь у тренінгу "Антикорупційні механізми для ОТГ"

Дата створення: 15:02 11.09.2017

Представники Бобринецької об’єднаної територіальної громади взяли участь у тренінгу «Антикорупційні механізми для ОТГ», що проводився в рамках проекту «Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах: програма навчання та наставництва для територіальних громад», як компонент програми DOBRE.

9 вересня – День працівника фізичної культури і спорту.

Дата створення: 15:55 05.09.2017

Традиційно у другу суботу вересня, відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту.

Пів мільйона від громади для підтримки медицини району.

Дата створення: 08:32 04.09.2017

Міський голова Валерій Сніжко та депутатський корпус міської ради у відповідь на запрошення головного лікаря Лариси Семенюк 27 червня поточного року відвідали Бобринецьку центральну району лікарню. Депутати на чолі з міським головою  завітали до всіх відділень лікарні та поспілкувалися  з персоналом та пацієнтами. Головною метою візиту міської влади було дізнатися які проблеми існують в лікарні, а їх, як виявилося, в районному закладі чимало.

З День підприємця України

Дата створення: 17:33 01.09.2017

Шановні підприємці ! Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

З Днем нотаріату!

Дата створення: 17:27 01.09.2017

2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято. Професія нотаріуса – це, перш за все, високий професіоналізм, служіння закону, відповідальність, порядність та чесність. Перед  вами стоїть непросте завдання – підвищувати професійний авторитет нотаріуса та його значимість у сучасному житті.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОМУНАЛЬНИК»

Дата створення: 17:24 01.09.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 01 вересня 2017 року № 123 міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Бобринецької міської рад  «Комунальник». Заробітна плата від 7000 грн., за контрактом. Документи приймаються Бобринецькою міською радою протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 27200, м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. 203, телефон для довідок 2-09-27.