новини та оголошення

Різдвяна коляда у міській ветеранські організації

Дата створення: 15:17 09.01.2018

В міській ветеранській організації пройшла новорічно-різдвяна зустріч. Ветеранів привітали міський голова  В. Сніжко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.Кривошея і пригостили великим святковим пирогом та вручили новорічні подарунки .    Аматори міського будинку культури під керівництвом А. Слободяник подарували яскраву святкову програму.    Для  членів ветеранської організації лунали  новорічні та різдвяні слова привітання та   пісні  у виконанні  О. Іванова та М.Гордус , які подарували чудовий настрій  всім присутнім. Також пролунали пісні у виконанні активних учасників міської ветеранської організації , волонтерів  В.Питової та В.Ященко. Діти  привітали  людей поважного віку щедрівками та цікавою різдвяною виставою із казкою. Свято створило чудову атмосферу та подарувало радість та  кожному з присутніх.

Вітання ювілярки-довгожителя міста

Дата створення: 15:13 09.01.2018

01 січня 2018 року відзначала 90 – річний ювілей довгожитель м.Бобринець Чернова Валентина Федорівна. З привітаннями до неї завітали працівники  комунальної установи « Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради та  представники міської ветеранської організації. Від  міського голови Валерія Сніжка  ювілярка  подарунки та квіти.

Спартакіада «Здоров’я»

Дата створення: 09:54 09.01.2018

Традиційно на зимових канікулах Бобринецька районна організація профспілки працівників освіти і науки України  є організатором спартакіади «Здоров’я» серед учителів фізичної культури навчальних закладів та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл відділів освіти Бобринецької міської ради та Бобринецької районної державної адміністрації. Спартакіаду проведено з метою вдосконалення професійних навичок працівників, пропаганди та популяризації фізкультурно-масової роботи, здорового способу життя.

З Різдвом Христовим!

Дата створення: 14:04 05.01.2018

Шановні мешканці громади! Сердечно вітаю вас із одним   з найбільш шанованих християнських свят – Різдвом Христовим.  Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя.Крізь тисячоліття й покоління Світло Віфлеємської зорі зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі.

Привітали з Різдвом пенсіонерів

Дата створення: 13:56 05.01.2018

5 січня за дорученням міського голови Валерія Сніжка перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея  привітали зі святом Різдва Христового  учасників бойових дій  Великої Вітчизняної війни та пенсіонерів, що перебувають  у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування для одиноких, непрацездатних людей.  Адже Різдво найбільше сімейне християнське свято, а ветерани та пенсіонери – це люди, які найбільше потребують турботи і сімейного затишку. Людмила Петрівна та Валентин Іванович привітали людей поважного віку зі святами  та вручили подарунки і традиційний різдвяний калач, які були надані  від міського голови  Сніжка В.В. та  підприємця Ведмеденко Н.Г .

Навчалися дошкільники

Дата створення: 13:33 05.01.2018

4 січня 2018 року на базі Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО» проведено заняття школи педагогічного і санітарного мінімуму.

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 13:22 04.01.2018

04 січня міський голова Валерій Сніжко провів  першу в 2018 році робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. На  нараді  керівники виконавчих органів, комунальних установ і закладів міської ради  розглянули наступні питання:

З нового року розпочинається черговий етап е-декларування!

Дата створення: 11:54 04.01.2018

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно достатті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Казкове свято для найменших жителів громади

Дата створення: 16:03 03.01.2018

02 січня найменші жителі громади, які зібралися біля  міської ялинки, поринули в справжню казку. Дійство, що проходило на сцені,  та було підготовлене літературним гуртком Міського Будинку культури, перенесло малят на казкову лісову галяви.  Веселі звірята  разом з дітлахами провели рік Півня, та зустріли рік Жовтого Собаки. Малеча з подивом спостерігала за дійством, та найбільше радості викликали веселі хороводи і танці, які для малечі провели учасники учнівсько-студентського парламенту міської ради. Заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Петрівна поздоровила малечу та батьків з прийдешніми святами. Приємним сюрпризом для дітей пільгових категорій  стали солодкі подарунки від народного депутата України  Станіслава Березкіна та призи і солодощі від міського голови Валерія Сніжка.

Святкує дітвора

Дата створення: 15:49 03.01.2018

У народі кажуть: «Зима прийшла і свята привела». Дійсно, взимку майже щодня – свято. Цикл новорічних та різдвяних свят розпочинає Новий рік.