Заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань міської ради

Кривошея  Людмила Петрівна народилася 5 липня 1965 року в м.Бобринець Кіровоградської області у сім’ї службовців. В 1972 році пішла до першого класу Бобринецької восьмирічної школи №1. У 1982 році закінчила Бобринецьку середню школу           імені 40-річчя піонерії. В тому ж році вступила до Новобужського педагогічного училища, яке закінчила у 1984 році за спеціальністю «Дошкільна педагогіка». З 1984 розпочала трудову діяльність у Бобринецькій восьмирічній школі №1 на посаді вихователя групи  продовженого дня. У 1989 вступила до Кіровоградського державного педагогічного  інституту імені В.К.Виннияенка, який закінчила у 1993 році за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання. З 1993 року переведена з посади вихователя групи продовженого дня на посаду вчителя початкових класів. З 2002 по лютий 2015 року працювала в даному закладі заступником директора школи з виховної роботи. Нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки  Кіровоградської обласної державної адміністрації (2003).