Секретар Бобринецької міської ради

Секретар Бобринецької міської ради Лавріненко  Артем Володимирович

Лавріненко  Артем Володимирович народився 31 липня 1976 року у м. Бобринець Кіровоградської області у родині вчителів. Закінчив Бобринецьку ЗОШ №1 у 1993 році. Після здобуття середньої освіти, вступив до Харківського Університету внутрішніх справ, який закінчив у 1997році. З 1997 по 2005 рік працював у слідчому відділі Бобринецького РВ УМВС України у Кіровоградській області на посадах слідчого та начальника відділення. У 2005 році звільнився з ОВС України за власним бажанням. Протягом 2005 року здійснював підприємницьку діяльність по наданню правових послуг населенню. У 2006 році був призначений на посаду начальника відділу державної виконавчої служби Бобринецького районного управління юстиції, де працював до 2009 року. З 2009 року по 2015 рік працював на посаді начальника Бобринецького районного управління юстиції. У 2015 році був обраний на посаду секретаря Бобринецької міської ради сьомого скликання. Обирався депутатом Бобринецької  міської ради 5 та 7 кликань.  Має вищу юридичну  освіту, спеціальність правознавство, кваліфікація – юрист.  Нагороджений грамотою Головного управління юстиції у Кіровоградській області (2007), відзнакою Бобринецької міської ради «Кращий за професією» (2007), оголошено подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації (2010), грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації (2012), почесною грамотою Союзу юристів України (2012), подякою Кіровоградської обласної ради (2013).   Одружений, має двох синів.