новини та оголошення

Чемпіони з Бобринеччини

Дата створення: 14:33 05.07.2016

З 1 по 3 липня  2016 року в палаці молоді та студентів м. Херсону  проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів.  Брали участь близько 150 атлетів з 19 областей  України. До збірної Кіровоградщини входили і вихованці бобринецьких тренерів Гольші І.В.  та Намєсніка І.І.

ШАНОВНІ БОБРИНЧАНИ ТА ГОСТІ МІСТА!

Дата створення: 11:59 02.07.2016

Бобринецька міська рада запрошує вас на свято Івана Купала, яке відбудеться на березі річки Сугоклія 06 липня 2016 року о 20.00.

Шановні працівників податкової служби України!

Дата створення: 11:52 02.07.2016

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників податкової служби України! Цей день відзначається на загальнодержавному рівні, що є свідченням вагомості та значимості податкових органів у становленні та зміцненні нашої держави. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашої громади, а й України в цілому. Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету Вашої професії.  У день професійного свята хочу побажати всім податківцям найвищого рівня професіоналізму, нових трудових звершень та цікавих перспектив. Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя. Із професійним святом Вас! З повагою, Міський голова                              Сніжко В.В.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата створення: 11:09 02.07.2016

01 липня2016 року о 14.00  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради. На засіданні був розглянутий ряд питань:

Відбулося засідання організаційного комітету

Дата створення: 16:09 01.07.2016

01 липня міський голова Сніжко Валерій Вадимович провів засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню народного свята Івана Купала 2016 року. На засіданні були присутні працівники міської ради, заступник голови районної організації Аграрної партії України Щіченко О.К., директор КП «Комунальник» Голик А.П., директор Будинку дитячої творчості Обод К.В., представники дошкільних навчальних закладів міста.

З День архітектури України!

Дата створення: 08:34 01.07.2016

17 червня 1995 року Указом Президента України встановлено День архітектури України, який  відзначається щорічно 1 липня – у Всесвітній день архітектури. День архітектури не даремно відзначається по всьому світу – адже нетлінні твори архітекторів дарують людям естетичне і практичне задоволення, приносять в життя кожної людини радість та захоплення. Цей день прийнято вважати професійним днем архітекторів країни.

Діти пільгових категорій відправилися на відпочинок та оздоровлення

Дата створення: 15:33 29.06.2016

За ініціативи міського голови Сніжка Валерія Вадимовича було виділено 40 безкоштовних путівок до санаторно-лікувального закладу  для дітей соціально незахищених  та пільгових  категорій. 28 червня 2016 року на відпочинок до дитячого санаторно-лікувального закладу «Чайка», що знаходиться в с.Лазурному Скадовського району Херсонської області було відправлено групу  дітей від Бобринецької міської ради.

З нагоди Дня Конституції вшанували пам'ять полеглих воїнів України

Дата створення: 13:20 29.06.2016

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Відзначення Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України

Дата створення: 12:57 29.06.2016

26 червня 2016 року в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня молоді та      20-ї річниці Конституції України. Від імені міського голови Сніжка Валерія Вадимовича, депутатського корпусу Бобринецької міської ради всіх присутніх привітала Кривошея Людмила Петрівна, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань.

З Днем Конституції України!

Дата створення: 08:01 28.06.2016