новини та оголошення

Кіровоградські театрали на бобринеччині

Дата створення: 10:52 21.06.2016

18 червня український академічний музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького вразив бобринецьких глядачів мюзиклом у двох діях «Циганка Аза»  за твором Михайла Старицького у режисурі Євгена Курмана.

З Днем медичного працівника

Дата створення: 15:21 17.06.2016

Кожного року в третю неділю червня ми відзначаємо день медичного працівника – професійне свято людей, які захищають найдорожче, що є у людини – здоров’я.

Святкування Дня медичного працівника

Дата створення: 15:08 17.06.2016

16 червня відбулося нагородження та святковий концерт присвячений дню медичного працівника, який згідно указу президента України № 281/94 від 3 червня 1994 року установлено на третю неділю червня.

Децентралізація повноважень щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

Дата створення: 09:29 17.06.2016

4 квітня 2016 року набрали чинності норми закону №888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", що торкаються сфери реєстрації місця проживання.

Децентралізація повноважень щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Дата створення: 09:25 17.06.2016

30 квітня 2016 року завершився перехідний період щодо децентралізації владних повноважень у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу та передачі їх на місця, визначений «Прикінцевими та перехідними положеннями» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 26.11.2015 № 834-VIII та Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців» і деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 № 835-VIII.

СУД ЗНОВУ ЗАХИСТИВ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ

Дата створення: 15:23 16.06.2016

29 січня цього року Бобринецькою міською радою було прийняте рішення про припинення Бобринецькому районному споживчому товариству права постійного користування земельною ділянкою наданою для розміщення колгоспного ринку та вилучено дану земельну ділянку. Державний акт на право постійного користування землею серія ІІ-КР № 000300 виданий 05.06.1997 року Бобринецькою міською радою Бобринецькому районному споживчому товариству цим рішенням визнано недійсним. Вилучену земельну ділянку було переведено у землі запасу міської ради.

Святкування дня захисту дітей бобринчанами

Дата створення: 13:04 01.06.2016

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та надія.