Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

«Міський парламент дітей – родина однодумців».

Дата створення: 11:12 09.02.2017

Цього навчального року при новоутвореному позашкільному закладі КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» утворився і новий орган учнівського самоврядування – міський парламент дітей. До його складу входять лідери шкільних парламентів чотирьох шкіл міста.

Збір гуманітарної допомоги продовжується

Дата створення: 10:37 09.02.2017

Нагадуємо, що пункт збору гуманітарної допомоги відкрито у ветеранській організації з пн-пт 8-12 годину ( приміщення ЦДМу м.Бобринець вул.Миколаївська 47, вхід зі сторони школи мистецтв)

Боротьба зі снігом у громаді триває

Дата створення: 16:31 08.02.2017

Останніми днями повернулася морозна погода та снігові заметілі. Із першим снігом розпочалися роботи з розчищення доріг, що тривають і в даний час. Для розчищення доріг, площ та тротуарів на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади задіяні 4 одиниці  техніки. Крім того, працюють робітники КП «Комунальник» Бобринецької міської ради, які вручну розчищають від снігу ті місця, де це неможливо зробити технікою. Роботи не припиняються та проводяться постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади. Після розчищення небезпечні ділянки автодоріг та тротуарів посипаються піском.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата створення: 08:04 08.02.2017

Відповідно до листа управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 листопада 2016 року № 01-12/1059/2-8 «Про організацію та проведення VІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», для привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України, у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві  та професійним захворюванням, у рамках Всесвітнього дня охорони праці, у січня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста було проведено шкільний етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 11:24 07.02.2017

7 лютого  міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради та виконавчого комітету,  керівників відділів, завідувачів секторів  міської ради. Валерій Вадимович акцентував увагу на наступних питаннях:

Дев’яносто – не межа, привітання ювілярки

Дата створення: 10:48 06.02.2017

4 лютого відсвяткувала своє 90-то річчя сильна, привітна і сонячна жінка  Гавриш Тетяна Макарівна. З нагоди визначної дати, в гості до Тетяни Макарівни  завітали  з подарунками та сердечними привітаннями голова Бобринецької міської організації ветеранів України Беліченко Л.І. та секретар організації Кузьменко С.Є. На зустрічі з ювіляркою, гості привітавши Тетяну Макарівну поцікавились її станом здоров’я та соціальним забезпеченням. Тетяна Макарівна була дуже зворушена вітанням.

Змагання з тенісу настільного серед вихованців КЗ "ДЮСШ"

Дата створення: 09:04 06.02.2017

03 лютого 2017 року відбулися внутрішньо групові змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат.

УВАГА! 24 ЛЮТОГО 2017 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 21-ША ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 17:41 03.02.2017

24 лютого  2017 року об 14 годині у приміщенні малої зали                 Бобринецької районної державної адміністрації розташованої у м.Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, відбудеться 21-ша чергова  сесія Бобринецької міської ради. Проекти рішень знаходяться в розділі "Офіційні документи"  

Допоможемо разом

Дата створення: 14:18 03.02.2017

Звертаємося до жителів громади приєднатися до Бобринецької міської ради  у підтримці військових і мешканців Авдіївки та просимо взяти участь у наданні гуманітарної допомоги. Доводимо до вашого відома, що пункт збору гуманітарної допомоги відкрито у ветеранській організації з пн-пт 8-12 годину ( приміщення ЦДМу  м.Бобринець  вул.Миколаївська 47, вхід зі сторони школи мистецтв)