новини та оголошення

Заклади міста отримали новорічні ялинки

Дата створення: 13:04 08.12.2016

8 грудня  за дорученням міського голови Валерія Сніжка, заклади громади отримали  ялинки.  Всього було розвезено 15 дерев. Новорічні красуні будуть  прикрашати приміщення 4-х комунальних закладів ЗОШ міста, 2-х дошкільних навчальних закладів, 2-х сільських клубів, 2-х лікарень, ПТУ №32, стаціонарного відділення   територіального центру соціального обслуговування,  Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ, спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернат та дитячого кафе «Мадагаскар».

Зустріч з громадськими організаціями району

Дата створення: 12:38 08.12.2016

Тісна співпраця та взаємодія поєднують працівників об’єднаного управління та міську і районну організації ветеранів України, тому співпраця з ними бажана і корисна.

«Робота Комісії з нагальних питань»

Дата створення: 11:14 08.12.2016

Продовжується тісна співпраця з соціальними партнерами на Бобринеччині. Так 30 листопада 2016 року  в черговий раз провела свою роботу Комісія по призначенню державних соціальних допомог, житлових субсидій та надання пільг при Бобринецькій районній державній адміністрації. Всі ми розуміємо, що на сьогоднішній день внутрішньо переміщені особи потребують уваги, шанобливого ставлення до себе та своїх родин, які змушені були залишити свої домівки і приїхати для проживання на контрольовану територію.

З Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 17:26 06.12.2016

Шановні депутати  міської ради, депутати  усіх рівнів, члени виконавчого комітету та працівники органів місцевого самоврядування!

Відбулася 19-та позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради

Дата створення: 17:22 06.12.2016

05 грудня 2016 року  у приміщенні малої зали Бобринецької районної державної адміністраціївідбулася 19-та позачергова сесія 7-го скликання  Бобринецької міської ради.  Позачергова сесія була скликана у зв’язку з необхідністю невідкладного вирішення питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та розгляду питань Бобринецькою міською радою, які стосуються придбання нерухомого майна Комунальним підприємством Бобринецької міської ради «Комунальник» та внесення змін до міської програми «Шкільний автобус». На розгляд депутатського корпусу було винесено 8 питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та потребують невідкладного вирішення,  а саме депутати розглянули:

Вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців

Дата створення: 17:12 06.12.2016

06 грудня  в День  Збройних сил України вшанували пам’ять полеглих земляків  покладанням квітів та  урочистою ходою в якій взяли участь  заступник міського голови з гуманітарно-соціальних питань Людмила Кривошея, воїни АТО, волонтери, ветерани збройних сил та небайдужі мешканці міста.  Зібрана розпочалося мітингом біля меморіалу загиблим воїнам АТО де всі присутні хвилиною мовчання вшанували  пам’ять військовослужбовців, що віддали життя за мир, спокій і незалежність України.  Під час мітингу до присутніх звернувся волонтер Анатолій Лінніков, він привітав присутніх та подякував присутнім воїнам за мирне небо над головою. Волонтер також закликав не забувати про те, що на сході нашої країни точиться війна та всіляко допомагати воїнам-захисникам. Учасники урочистої ходи поклали квіти до пам’ятників загиблим вчителям та учням міста,  пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО, що знаходяться на міських навчальних закладах. Завершилася хода біля пам’ятника Невідомому солдату,  де відбулося покладання квітів.

Відзначили 25-у річницю Збройних сил України

Дата створення: 17:01 06.12.2016

Сильна держава починається з сильної армії. Нині наші Збройні сили  незламні та непереможні, вони стоять надійним щитом боронячи східний кордон нашої держави .   Сьогодні ми вшановуємо людей, які забезпечують обороно здатність України та воїнів, які захищають територіальну цілісність нашої держави, відстоюють мир і спокій наших громадян.

З Днем Збройних сил України!

Дата створення: 07:47 06.12.2016

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України! В цей день  ми виражаємо щиру подяку представникам цієї нелегкої та такої необхідної і почесної професії. Свій 25–й ювілей Збройні сили України відзначають в нелегких умовах, тисячі військовослужбовців, серед яких і бобринчани,  з героїзмом та зброєю в руках захищають свою батьківщину, беручи участь в антитерористичній операції на Сході країни. Нажаль серед наших земляків є й ті,  хто віддав своє життя боронячиУкраїну від ворогів, - пам’ять про них  житиме вічно у наших серцях. Сучасні  Збройні сили є взірцем патріотизму та високого професіоналізму. Ви гідно носите горде звання українського військовослужбовця. Ви завжди готові стояти на сторожі цілісності нашої Батьківщини та захищати свій  народ.  Низький вам уклін за те, що ми маємо змогу жити та працювати під мирним небом. Ми щиро віримо, що мирне майбутнє України в надійних руках. Бажаю скорішого закінчення військових дій на сході  неньки України та щоб кожен військовослужбовець повернувся до рідної домівки живим та здоровим. Хай доля дарує вам щасливе майбутнє, міцне здоров’я і благополуччя Вам та вашим родинам!   З повагою Міський голова                                             Валерій Сніжко