новини та оголошення

Шановні друзі, молодь міста!

Дата створення: 10:34 26.06.2016

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Молодість – чудова пора кохання, перших злетів, самостійних рішень і досягнень, які ведуть до життєвих успіхів.

Циркове шоу на Бобринеччині

Дата створення: 18:00 24.06.2016

В переддень відзначення 20 річниці  Конституції України та Дня Молоді з метою урізноманітнення  дозвілля та культурного відпочинку жителів громади та міста міською радою запрошено Старий Добрий цирк Шапіто «Гермес» з міста Дніпропетровська.

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата створення: 10:58 24.06.2016

Шановні жителі міста та сіл нашої громади!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата створення: 16:00 22.06.2016

22 червня цього року минає 75 років відтоді, як нацист­ська Німеччина напала на Радянський Союз, у складі якого була Україна. Недільний ранок 22 червня 1941 року - одна  з найсумніших дат в історії всього пострадянського простору, цей день  трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок цієї війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Росії та Німеччини, значна частина з яких не повернулася. Загалом, безповоротні втрати України склали 8-10 млн. осіб. Матеріальні збитки становили 285 млрд. тогочасних рублів. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тис. сіл. За кілька місяців бойових дій територія України була повністю завойована. За даними вчених населення тодішньої України скоротилося з 40 до 27 мільйонів  людей опинилися в окупації, надалі з тавром «зрадників» прийнявши на себе тягар лихоліття, поки країна збиралася із силами, щоб дати відсіч ворогові.

Кіровоградські театрали на бобринеччині

Дата створення: 10:52 21.06.2016

18 червня український академічний музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького вразив бобринецьких глядачів мюзиклом у двох діях «Циганка Аза»  за твором Михайла Старицького у режисурі Євгена Курмана.

З Днем медичного працівника

Дата створення: 15:21 17.06.2016

Кожного року в третю неділю червня ми відзначаємо день медичного працівника – професійне свято людей, які захищають найдорожче, що є у людини – здоров’я.

Святкування Дня медичного працівника

Дата створення: 15:08 17.06.2016

16 червня відбулося нагородження та святковий концерт присвячений дню медичного працівника, який згідно указу президента України № 281/94 від 3 червня 1994 року установлено на третю неділю червня.

Децентралізація повноважень щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

Дата створення: 09:29 17.06.2016

4 квітня 2016 року набрали чинності норми закону №888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", що торкаються сфери реєстрації місця проживання.

Децентралізація повноважень щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Дата створення: 09:25 17.06.2016

30 квітня 2016 року завершився перехідний період щодо децентралізації владних повноважень у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу та передачі їх на місця, визначений «Прикінцевими та перехідними положеннями» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 26.11.2015 № 834-VIII та Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців» і деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 № 835-VIII.

СУД ЗНОВУ ЗАХИСТИВ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ

Дата створення: 15:23 16.06.2016

29 січня цього року Бобринецькою міською радою було прийняте рішення про припинення Бобринецькому районному споживчому товариству права постійного користування земельною ділянкою наданою для розміщення колгоспного ринку та вилучено дану земельну ділянку. Державний акт на право постійного користування землею серія ІІ-КР № 000300 виданий 05.06.1997 року Бобринецькою міською радою Бобринецькому районному споживчому товариству цим рішенням визнано недійсним. Вилучену земельну ділянку було переведено у землі запасу міської ради.