Привітали рятівників з професійним святом

Дата: 16.09.2016 16:35

16 вересня напередодні Дня рятівника міський голова Сніжко В.В. разом з першим заступником міського голови Висоцьким В.І. відвідали району 24-у Державну пожежно-рятувальну частину Управління  ДСНС України у Кіровоградській області

Про важливість особливої місії пожежників-рятівників говорив у вітальному слові Валерій Вадимович, який відзначив організованість, злагодженість та професіоналізм особового складу  управління  та зазначив, що  рятівники з гідністю виконують доручену справу, щодня відстоюючи людське життя та народне добро. На їхніх плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я та долі багатьох людей. Вони є мужніми, сильними та відважними людьми, готовими прийти на допомогу всім, хто опинився у біді.

Валерій Вадимович передав  36 комплектів літньої та 12 комплектів зимової форми, на суму 45 тисяч гривень, начальнику Бобринецького відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Кошику О.О.