Відбувся серпневий педагогічний Форум освітян навчальних закладів міста

Дата: 30.08.2016 18:56

30 серпня 2016 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбувся  серпневий педагогічний Форум освітян навчальних закладів міста, участь          у якому взяли Сніжко Валерій Вадимович - міський голова, Кривошея Людмила Петрівна - заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань, Мельник Валентин Іванович – перший заступник голови районної державної адміністрації, Літвінова Вікторія Петрівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, Цесарська Лариса Наумівна – голова райкому профспілки працівників освіти та науки України, Тернюк Людмила Олексіївна – лікар загальної гігієни управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі, керівники та педагогічні колективи дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

Учасники серпневої зустрічі оглянули виставку «Нова школа – простір освітніх можливостей» та ознайомились із надбаннями педагогів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

Відкрила роботу Форуму Літвінова Вікторія Петрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, привітала освітян навчальних закладів міста з початком нового навчального року та окреслила пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі, одним з яких є  якість освіти для  усіх учасників навчально-виховного процесу.

У ході освітянського зібрання було представлено новопризначених керівників комунальних навчальних закладів міста.

Співдоповідачами начальника відділу були:

Кривошея Людмила Петрівна, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань ознайомила з підсумками оздоровчої кампанії 2016 року;

головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кузьменко Оксана Володимирівна проаналізувала якісний склад педагогічних працівників                       у комунальних закладах міста;

завідувач КЗ «Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «СОНЕЧКО» Кравцова Валентина Миколаївна поділилася досвідом з питання «Використання інноваційних технологій у навчально-виховній роботі дошкільного закладу»;

Богданова Алла Євгенівна, директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» акцентувала увагу присутніх на тому, що їхні випускники підтвердили рівень знань під час здачі державної підсумкової атестації у формі ЗНО та успішно вступили до престижних вузів країни.

Керівник КЗ «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Карпук Володимир Васильович навів вичерпні докази, що ефективна управлінська діяльність відіграє важливу роль у створенні іміджу навчального закладу.

Кундель Володимир Григорович, директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» у своєму виступі зупинився на проблемах та перспективах розвитку фізичної культури та спорту міста.

На важливості забезпечення соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу зупинилася Щіченко Наталія Іванівна, практичний психолог КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості».

Вчитель математики та інформатики комунального закладу «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Синьогуб Ірина Юріївна націлила керівників та педагогічних працівників на необхідність оновлення інформаційного простору навчального закладу з використанням сучасних гаджетів.

До освітянської родини прийнято Мельник Інесу Валентинівну, вчителя англійської мови комунального закладу «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». Трудову книжку та подарунки молодому спеціалісту вручили міський голова Сніжко Валерій Вадимович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, голова райкому профспілки працівників освіти та науки України Цесарська Лариса Наумівна.

Приємним сюрпризом для педагогів стало відеозвернення випускників 2016 року, у якому вони дякували улюбленим вчителям, справжнім фахівцям своє справи, за ґрунтовні знання, отримані під час навчання.

Сніжко Валерій Вадимович, міський голова, детально зупинився  на питаннях фінансування освітньої галузі, окреслив перспективи та плани   на майбутнє, побажав усім присутнім продуктивного навчального року, міцності духу, нестримності в педагогічному пошуку, далекоглядності в задумах, нових перемог та вагомих здобутків Людям, які творять самобутнє обличчя освіти Бобринеччини.

Валерій Вадимович зазначив, що проблем перед освітянською галуззю міста стоїть багато, проте, реалізувати їх ми зможемо лише разом, в одній-єдиній команді, постійно вдосконалюючись, працюючи на високому професійному рівні, зацікавлено та творчо.

Все, чого досягнуто у минулому – це тільки старт для нових педагогічних звершень у майбутньому.

Яс кравим підсумком серпневого освітянського зібрання стало привітання школярів, справжніх патріотів Батьківщини.