Літня школа з проектного менеджменту для об’єднаних територіальних громад

Розпочала свою роботу літня школа з проектного менеджменту для об’єднаних територіальних громад,  участь в якій приймає  перший заступник міського голови Висоцький В.І.

Відкрили роботу Школи та привітали учасників виконавчий директор Асоціації міст України  М.Пітцик та Южненський міський голова В.Новацький.

Школа триватиме з 15 по 19 серпня. Тижнева програма передбачає вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання.

Учасниками навчання стали 25 представників об’єднаних територіальних громад з різних областей, які були відібрані на конкурсних засадах. Серед слухачів Школи міські голови, заступники, секретарі рад, а також керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування ОТГ.

Проводить навчання команда досвідчених тренерів.

Головна мета навчання  – сформувати у слухачів навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити  їх управляти впровадженням проекту. Результатом навчання стане проектна пропозиція з розвитку громади, яку підготує кожний учасник Школи.

По завершенню навчання учасникам будуть видані сертифікати.