Шановні друзі, молодь міста!

Дата: 26.06.2016 10:34

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Молодість – чудова пора кохання, перших злетів, самостійних рішень і досягнень, які ведуть до життєвих успіхів.

Сьогодні ми формуємо нову політику, підвищуємо роль молоді в житті міста. Ви не просто пасивно спостерігаєте за суспільними процесами, а й берете активну участь у розвитку економіки, науки, освіти, культури, спорту.

Містяни глибоко цінують внесок юнаків і дівчат у розбудову нашого міста, готовність брати відповідальність за його майбутнє.

У свою чергу ми сприяємо реалізації молодіжних проектів, створюємо всі умови для надання якісної освіти та організації змістовного студентського життя.

Сучасні та освічені, сповнені креативних ідей та енергії – ви на вістрі змін та реформ сьогодення. Вірю, що разом з такою молоддю нам вдасться розбудувати справжнє європейське місто.

З повагою

Міський голова                                                         Сніжко В.В.