Міський голова провів робочу нараду

10 серпня 2016 року міський голова   Сніжко В.В. провів робочу нараду з представниками відділу освіти та фінансового управління міської ради

Обговорювалися питання передачі до  01 вересня 2016 року окремих об’єктів спільної власності   територіальній громаді сіл та міст району в тимчасове користування, а саме приміщень:

• Навчально-виховний комплекс «Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»;
  • Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3;
  • Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4;
  • Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 5 імені П.П.Шумилова.

Основним було  питання щодо виплати заробітної плати, 20-ти відсоткової надбавки за престижність праці всім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ міста та премії в розмірі одного посадового окладу до  професійного свята освітян.

Також розглядалося питання фінансування дитячо-юнацької спортивної школи та Будинку дитячої творчості.

За результатами наради було затверджено кінцеві суми державних субвенцій і коштів бюджету на фінансування  закладів освіти та термін їх передачі до відповідного відділу Бобринецької  міської ради.