Відзначили 25-у річницю Збройних сил України

Дата: 06.12.2016 17:01

Сильна держава починається з сильної армії. Нині наші Збройні сили  незламні та непереможні, вони стоять надійним щитом боронячи східний кордон нашої держави .   Сьогодні ми вшановуємо людей, які забезпечують обороно здатність України та воїнів, які захищають територіальну цілісність нашої держави, відстоюють мир і спокій наших громадян.

У переддень свята 5 грудня у великому залі адмінприміщення відбулися урочистості, присвячені 25-й річниці створення Збройних сил України. В урочистостях взяли  участь військовослужбовці, волонтери  та небайдужі мешканці міста. До захисників Вітчизни зі словами вітань та глибокої шани звернувся міський голова Валерій Сніжко. Також Валерій Вадимович оголосив подяку Бобринецької міської ради за наполегливу, сумлінну  працю, високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці Збройних сил України:

Гордєєвій Світлані Станіславівні – головному спеціалісту відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Бобринецького районного військового комісаріату

Григорчук Інні Анатоліївні -  провідному спеціалісту відділення військового  обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Бобринецького районного військового комісаріату

Іваниці Маріанні Юріївні – головному спеціалісту мобілізаційного відділення Бобринецького районного військового комісаріату

Трофіменко Аллі Леонідівні – головного спеціаліста командування Бобринецького районного військового комісаріату.

Військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату підполковник  Микола  Капітоненко також привітав присутніх зі святом та  оголосив  подяки районного військового комісаріату  ряду волонтерів, адже саме вони є основою патріотизму України, допомагають армії, збирають продукти харчування, забезпечують воїнів бронежилетами та необхідною амуніцією. Також Микола Петрович нагородив воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів  пам’ятними медалями «25 років Збройним силам України». Пам’ятну медаль від військового комісара  за допомогу військовослужбовцям громади отримав міський голова Валерій Сніжко.

З професійним святом присутніх також вітали голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих,  хто не повернувся до своїх родин, хто боровся за свою країну та щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участі  юних аматорів сцени. Незабутні враження залишили фінальна пісенна композиція, яка своїми патріотичними мотивами не залишила жодної байдужої душі та змусила всіх присутніх підвестися.