Шановна молодь громади!

Дата: 24.06.2017 16:33

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Молодість – чудова пора кохання, перших злетів, самостійних рішень і досягнень, які ведуть до життєвих успіхів.

Шановні юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини. Від кожного з Вас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому.

В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів.

З повагою

Міський голова                                                         Сніжко В.В.