Перший заступник голови обласної державної адміністрації відвідав Бобринеччину

Дата: 02.09.2016 16:30

02 вересня з робочим візитом Бобринеччину відвідав  перший заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко С. П.  Він провів  зустріч на якій були присутні: міський голова Сніжко В.В.,  голова Бобринецької районної ради Гадемська О.А., голова Бобринецької  районної державної адміністрації Шевченко С.А., депутати  міської та районної ради, сільські голови та представники громадськості.  Метою візиту було   обговорення ряду питань,   основним  з яких було питання діяльності міських шкіл, Будинку дитячої творчості та дитячо-юнацької спортивної школи.   Сергій Петрович намітив шляхи вирішення даних проблемних питань.  Також  перший заступник голови обласної державної адміністрації  відповів  на питання, яке турбувало батьків випускників. Сергій Петрович запевнив, що  випускники загальноосвітніх навчальних закладів по закінченню отримають свідоцтва про базову загальну освіту та атестати про повну загальну середню освіту, і вони  будуть дійсними.

Коваленко С.П.  повідомив, що наступна нарада  відбудеться через тиждень 9 вересня.