Відзначення рятівників за підсумками роботи у 2017 році

Дата: 26.02.2018 16:12

Напевно, не існує більш відповідальної та важливої професії, ніж професія рятувальника! Нею оволодівають люди з великою силою волі, які незважаючи ні на що, готові захистити найбільшу цінність нашої держави - її громадян.

23 лютого було проведено нараду  за підсумками роботи у сфері цивільного захисту у 2017 році в Бобринецькому районі. Перший заступник міського голови Валентин Висоцький від імені міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради, щиро подякував всім тим, хто за професією, і за покликанням стоїть на захисті життя людей, матеріальних цінностей та навколишнього середовища. Це важка, відповідальна і надзвичайно почесна місія. І своєю кваліфікованою, неупередженою, професійною службою особовий склад 24 ДПРЧ  У ДСНС України  заробили визнання і пошану всієї громади. За якісне виконання завдань поставлених перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій та сумлінне виконання своїх посадових обов’язків у сфері цивільного захисту у 2017 році на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади перший заступник міського голови оголосив подяки Бобринецької міської ради та вручив подарункові набори:

АРАБОВУ Павлу Ігоровичу – водію 24 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області сержанту служби цивільного захисту;

БУГАЄВУ  Володимиру Миколайовичу – командиру відділення 24 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області прапорщику служби цивільного захисту;

ЖОСАНУ Сергію Миколайовичу – майстру бази ГДЗС 24 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області старшому сержанту служби цивільного захисту;

ІВАНЧЕНКУ Андрію Вікторовичу – водію 24 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області сержанту служби цивільного захисту;

НАУМЕНКО Тетяні Миколаївні - диспетчеру 24 ДПРЧ У ДСНС України у  Кіровоградській області молодшому сержанту служби цивільного захисту;

ТРЕМБИЧУ Сергію Сергійовичу – пожежному - рятівнику 24 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області прапорщику служби цивільного захисту.

Валентин Іванович висловив подяку від міського голови співробітникам та начальнику за сумлінне виконання посадових обов'язків, забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення в громаді масових заходів, за своєчасне реагування та кваліфіковані дії під час надзвичайних ситуацій.

Побажав працівникам лише покращувати показники своєї роботи та, звичайно, позитивної громадської думки про діяльність пожежно-рятувальної служби. В подальшому обіцяв тісну співпрацю і підтримку.