Вітання президента НОК України Сергія Бубки учасникам урочистої церемонії “Свято олімпійського прапора”

Дорогі друзі!

Вітаю вас з найвизначнішим спортивним святом чотириріччя - Іграми XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро (Бразилія)!

Україна має славні олімпійські традиції, початок яким було покладено ще у 1952 році в Гельсінкі. Підхопивши цю естафету, наші спортсмени продовжують примножувати спортивну славу Батьківщини.

За роки Незалежності Україна презентувала світу імена нових Олімпійських чемпіонів та призерів. Переконаний, після Ігор в Ріо-де-Жанейро на світовому небосхилі запалають нові олімпійські зірки з українськими іменами.

Сьогодні ми піднімаємо Державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України, висловлюючи таким чином свою підтримку атлетам, які будуть захищати честь країни на Олімпіаді. Ці прапори замайорять в кожному регіоні нашої країни, об'єднавши всіх українців в одну родину вболівальників.

Тож підтримаймо наших олімпійців, надихаючи їх на нові спортивні подвиги та перемоги!

Президент Національного олімпійського комітету України,

Олімпійський чемпіон,

Герой України                                                                        Сергій БУБКА