9 вересня – День працівника фізичної культури і спорту.

Традиційно у другу суботу вересня, відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Бобринецька об’єднана територіальна громада. Протягом року було проведено дві міські спартакіади: серед школярів і серед трудових колективів.

У міській спартакіаді серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів перше місце вибороли школярі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» (вчителі фізичної культури Малик В.Ю., Бондаренко М.В.).  Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів – перше місце здобули учні Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3» (вчитель Платонов Г.І.).

В обласній спартакіаді серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів збірна команда школярів міста, яку готували вчителі фізичної культури Малик В.Ю, Бондаренко М.В. та Шоколов В.М., зайняли 5 місце серед 28 команд.

У спартакіаді серед трудових колективів міста місця розподілилися таким чином: І місце – 24 ДПРЧ УДСНС, ІІ місце – відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, ІІІ місце – ПТУ №32.

В обласній спартакіаді з гирьового спорту команда Бобринецької ОТГ зайняла І місце, з тенісу настільного та баскетболу – ІІ місце.

Майстерність, наполеглива праця та спортивний запал  вихованців Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» відіграла вирішальну роль у здобутті перемог (директор Кундель В.Г.).

Участь в обласних змаганнях стала можливою завдяки міській раді, меценатам, які небайдужі до розвитку фізичної культури та спорту в нашій громаді. Особливі слова вдячності міському голові В.Сніжку, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради В.Літвіновій, керівнику агрофірми «Славутич» Ю.Крутьку, голові РК профспілки працівників освіти і науки України Л.Цесарській за підтримку спортивної молоді.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України! Нехай ваші досягнення та натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого міста.

Директор КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа”        В.Г.Кундель