Увага! Обмеження руху у спеку для вантажівок триває.

Дата: 11.08.2017 15:52

Фото без описуНагадаємо, з 01  червня 2017 року вступили у дію сезонні обмеження  руху.
Мова йде про великоваговий автотранспорт.
Високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок  акумулювання  сонячної  енергії,  яку поглинає  темна  поверхня  дороги. Асфальтобетонне  покриття  має  більш  високу  температуру,  ніж  температура повітря приблизно на 20-25°.
З  метою  збереження  існуючої  автодорожньої  мережі  від  передчасних руйнувань  та  недопущення  утворення  деформацій  покриття  з  10.00  до 22.00  години  при  температурі  повітря  вище  28°  С  на території  Кіровоградської області з 01  червня 2017 року введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 т). Відстій  великовагового  автотранспорту  на  період  спекотної  погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, у тому числі біля об’єктів сервісу.

Надаємо Інформацію про місця для відстою великовагового автотранспорту у Кіровоградській області.