14 серпня – День працівників ветеринарної медицини

Шановні представники ветеринарної медицини!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята.
Ваша професія має глибоке коріння. Її зачатки виникли тоді, коли людина вперше приручила тварину

Здійснюючи належний нагляд-контроль за безпекою харчових продуктів та сировиною тваринного походження, ви сприяєте підвищенню конкурентоспроможності продукції на ринках нашого міста, служите гарантією її якості і безпеки.

Так само ваша діяльність спрямована на захист людей через збереження здоров'я і продуктивності тварин, запобігання їхнім хворобам.

Відтак, бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається сторицею!

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.