14 серпня – День будівельника

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної й творчої галузі. Ваша професія була завжди шанована і затребувана. Завдяки вам з’являлися нові житлові будинки та торговельні комплекси, осередки культури та учбові заклади, лікарні та офіси, розбудовувалася наше рідне місто і наша країна.

Бажаю Вам невичерпного здоров’я, благополуччя. Нехай професійне свято принесе Вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив та втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.  Затишку вашим оселям, а Україні – процвітання під мирним небом!

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.