Відбулося засідання організаційного комітету по проведенню новорічних свят.

Дата: 29.11.2016 15:33

Міський голова Валерій Сніжко провів засідання організаційного комітету  по підготовці та проведенню новорічних свят. В нараді брали участь  заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея, представники структурних підрозділів міської ради, директор КЗ «ЦДЮТ» Катерина Обод та директор КП «Комунальник» Станіслав Торін.

На засіданні обговорили питання проведення Новорічних свят у громаді.Обговорили прикрашення  міських шкіл  та прилеглої території де будуть  проводитися  новорічні дійства.  Валерій Вадимович  доручив забезпечити якісне освітлення, належне енергозабезпечення та охорону новорічної ялинки. Розглянули питання організації новорічних свят по селах громади  та забезпечення закладів громади новорічними ялинками. Всі присутні ознайомилися з планом заходів, які будуть проводитися  згідно  сценарію,  розробленим учнівсько-студентським парламентом Бобринецької міської ради та Комунальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості».  Основну розважальну програму планують зробити захоплюючу за участю місцевих талантів. Для дітей будуть організовані масові розважальні ігри, тож новорічна програма повинна бути насиченою.Малят зі святами поздоровить Святий Миколай, Дід Мороз, Снігуронька інші казкові герої,  також до них завітають їх улюблені персонажі Маша та Ведмідь

19 грудня відбудеться театралізоване захоплююче дійство - відкриття новорічної ялинки, як вже раніше повідомлялося цього року міська рада вирішила встановити новорічну ялинку по вул. Миколаївській на площі біля  КЗ «НВК «Гімназія-загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №1». Також 19 грудня після програми відкриття ялинки, яка розрахована на одну годину діти пільгових категорій отримають солодкі подарунки від Святого Миколая та Бобринецької міської ради.

Основне ж дійство розпочнеться о 18:00  31 грудня яке  буде складатися з трьох частин та супроводжуватися різними ефектами. Для проведення новорічного свята 31 грудня розроблено вражаючий динамічний сценарій, під час якого всі присутні зможуть спостерігати цікаве театралізоване дійство за участі традиційних новорічних персонажів, улюбленців дітлахів та інших казкових героїв. Гості свята матимуть змогу почастуватися запашною випічкою, гарячим чаєм та іншими смаколиками.

Отже розроблено план заходів, які спрямовані для того, щоб діти та дорослі переглянули та прийняли участь   у святових заходах, яке сповнить їх новорічним настроєм та розпочне майже місячну череду новорічних свят.