УВАГА! КОНКУРС! Обираємо двір зразкового порядку!

Дата: 23.08.2017 07:40

З метою підвищення рівня благоустрою та утримання прибудинкових територій, залучення жителів громади до участі у спільній роботі з озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, міська рада оголошує конкурс на звання:

«Двір зразкового порядку» серед багатоквартирних будинків;

«Двір зразкового порядку» серед будинків приватного сектора серед будинків приватного сектору мікрорайонів міста та сіл громади;

«Двір зразкового порядку» серед господарських дворів, який триватиме з 23 серпня по 10 вересня 2017 року.

Критерії оцінювання учасника конкурсу:

охайний вигляд фасаду будинку і двору;

оригінальність оформлення садиби;

наявність таблички з назвою вулиці та номеру будинку;

наявність оригінальних зелених насаджень, квітників (клумби, видалення сухостою, кронування дерев);

освітлення дворової території;

утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді;

утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів);

наявність договору із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів;

додаткові естетичні переваги садиби (наявність та обладнання місця для відпочинку, урни для сміття тощо).

Для участі в Конкурсі до 10 вересня 2017 року подаються заявки до комісії по проведенню Конкурсу виконавчого комітету міської ради за адресою: м.Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. № 203,  тел. 2-09-27.  Заявки також можна подавати на електронну адресу: new-bobrinets@ukr.net

Заявка подається у письмовій формі довільного змісту, в якій вказуються прізвище, ім’я, по батькові заявника, номер контактного телефону та адреса об’єкта, що висувається на участь у конкурсі. Кожен депутат міської ради та член міськвиконкому має право пропонувати конкурсній комісії включити до списку учасників Конкурсу номінантів (не більше двох), які розташовані на території громади. До заяви на участь у Конкурсі можуть додаватися опис будинку та/або фото (відео) матеріали.

Переможців будуть нагороджувати під час урочистих заходів з нагоди Дня міста Бобринця.

Для отримання детальної інформації кожен може звернутися за номером телефону: 2-09-27.

Положення про конкурс "Двір зразкового порядку" на кращий благоустрій серед багатоквартирних будинків, будинків приватного сектора та господарських дворів Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади