28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 27.10.2017 15:08

28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні жителі громади!

Фото без опису     Сердечно вітаю вас зі славною, дорогою і пам’ятною датою – 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

Найщиріші вітання, сердечні побажання, найглибшу повагу висловлюємо в день визволення нашим дорогим ветеранам, партизанам та учасникам Великої Вітчизняної війни, героїчним захисникам рідної землі, які відстояли її свободу в кровопролитних битвах. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Трагічні героїчні дні Великої Вітчизняної війні не підвладні забуттю. Вони навічно вкарбувалися в нашу пам’ять як символ слави і героїзму нашого народу. На подвигу своїх батьків і дідів виховувалися і виховуються нові покоління, які безмірно вдячні героям.

В цей знаменний день щиро бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, а також плідної праці на благо нашого краю!

З Днем визволення України!

міський голова Валерій Сніжко