Шановні працівники та ветерани торгівельної сфери Бобринеччини!

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників торгівлі.

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби населення.

Впевнений, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої  громади, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

Щиросердно дякуємо всім ветеранам торгівлі за їх значний внесок у розвиток торговельної галузі, виховання гідних кадрів торгівлі, які працюють на її розвиток в сучасних умовах, також висловлюємо глибоку подяку нинішнім працівникам торгівлі – міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, комерційного успіху, гарного попиту на товари, ділової ініціативи, стабільності і впевненості в завтрашньому дні.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.