Привітання ювілярів-довгожителів у жовтні

Дата: 30.10.2017 14:58

Гостинно і привітно зустрів працівників міського територіального центру  та  членів міської ветеранської  організації ювіляр  Лазаренко Віктор  Панасович, якому виповнилося 85 років.  Піддався спогадам: воєнне босоноге дитинство, відбудова, багаторічна праця водія.

Поздоровлення з 85 річчям отримала Шапошнюк Ганна Іванівна, одинока жінка, яка приїхала  з Рівненщини. Живе спогадами, а ще чеканням рідні та соціального працівника Юлі, яку встигла полюбити.

Голуб Ганна Леонідівна зустріла 90-ту осінь в колі родини.

12.10 привітання прийняла Проскура Анастасія Семенівна, мужня жінка, яка долає всі недуги і живе для дітей, онуків, правнуків.

Штампіленко  Тіна Дмитрівна привітна усміхнена жінка чекала з нетерпінням поздоровлення з 90-ми роковинами.

За підтримки міського голови   Валерія Сніжка,  від працівників територіального центру  всі ювіляри  отримали квіти, подарунки і найщиріші побажання: миру, добра, злагоди терпіння та здоров’я.

Голова М.В.О.            Л.Беліченко