Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Дата: 10.11.2017 14:28

08 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, у якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач міського методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Лариса Наумівна, методисти міського методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, педагогічні працівники комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5».

На колегії розглянуто питання:

1. Про дотримання адміністрацією та педагогічним колективом комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради Кіровоградської області державних стандартів та створення умов для надання якісної освіти.
  2. Різне.

По завершенню роботи засідання колегії відділу були прийняті відповідні рішення та проведено інструктивну нараду з керівниками закладів освіти міста.