Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 10.11.2017 14:21

09листопада 2017 р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького. На засіданні були присутні 9 членів виконкому.

Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, який складався з 20 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста.   Зокрема 6 питань стосувались органів опіки і піклування  виконавчого комітету Бобринецької міської ради, 10 питань про надання дозволу на встановлення МАФів, дозвіл з спиляння та підрізання зелених насаджень, затвердження проектної документації та традиційні питання виділення матеріальної допомоги.  Всі проекти отримали позитивне рішення.