Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобринецької міської ради.

Дата: 10.11.2017 14:19

Фото без опису З метою поліпшення життя дітей  8 листопада 2017 року відбулося засідання  комісії з питань захисту прав дитини Бобринецької міської ради де були розглянуті питання щодо прав дітей,  а саме - про надання дозволу на придбання 1/6 частини будинку в якому будуть проживати неповнолітні діти; про надання дозволу на реєстрацію для постійного місця проживання  малолітньої  дитини разом з матерю; про надання письмового висновку щодо  позбавлення  батьківських  прав  та стягнення аліментів; розглянуто письмове звернення Бобринецького районного суду про надання письмового висновку щодо позбавлення батьківських прав  та стягнення аліментів. квартира 8 та знаходиться на повному її утриманні.