Всеукраїнський турнір «Кіровоградська зіронька» з гімнастики художньої.

Дата: 14.11.2017 14:18

10-12 листопада 2017 року в м. Кропивницький пройшов відкритий Кубок області та Всеукраїнський турнір «Кіровоградська зіронька» з гімнастики художньої.

У змаганнях прийняли учать команди з міст Кременчука, Кривого Рогу, Кропивницького, Павлограда, Дніпра, Білої Церкви, Світловодська, та Бобринця.

Вісім наших гімнасток приймали участь у турнірі: Ващенко Вікторія, Крисенко Варвара, Адаменко Анастасія, Кареліна Ольга, Філіпенко Дар’я, Неклеса Валерія, Каліщук Ярослава, Куделіч Юлія.

Призові місця зайняли: Ващенко Вікторія - ІІ місце серед 12 чоловік своєї вікової групи , Крисенко Варвара – ІІІ місце серед 12 чоловік своєї вікової категорії, Адаменко Анастасія – ІІ місце серед 8 чоловік своєї вікової категорії.

Норматив першого дорослого розряду виконали: Каліщук Ярослава, Неклеса Валерія та Куделіч Юлія.

Вихованців до змагань підготували тренер-викладач Проценко Я.А.   та хореограф Чернієнко Ю.О.