Реконструкція баскетбольного майданчика

Дата: 03.08.2017 14:16

Фото без описуБобринецька міська рада чітко тримає курс на оздоровлення та фізичний розвиток своїх громадян для заохочення до спорту та фізичного розвитку молоді нашої громади. В рамках співпраці з агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» DOBRE в громаді реалізується проект «Реконструкція баскетбольного майданчика». Разом з працівниками дитячо-юнацької спортивної школи, небайдужими активістами, працівниками КП Комунальник, Агрофірми «Славутич» розпочалася реконструкція баскетбольного майданчика.  Під час реконструкції планується повне відновлення майданчика. Зокрема буде замінено огорожу довкола баскетбольного майданчика, укладене нове резинове покриття та встановлено 2 основні та 4 додаткові баскетбольні стійки зі щитками.

Небайдужих мешканців громади запрошуємо прийняти участь в установленні  баскетбольних стійок 03 серпня о 18.00 годині на стадіоні «Олімпєць».