Навчалися дошкільники

4 січня 2018 року на базі Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО» проведено заняття школи педагогічного і санітарного мінімуму.

У занятті взяли участь вихователі, помічники вихователів, працівники харчоблоків

та інші категорії працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста.

Одне з основних питань, розглянутих на занятті – організація дитячого харчування в закладах освіти, ведення відповідної облікової документації, дотримання санітарно-гігієнічних вимог відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. Навчання проводила лікар із загальної гігієни Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Тернюк Людмила Олексіївна.

Вихователь-методист ДНЗ №1 «СОНЕЧКО» Басараб Тетяна Петрівна ознайомила з методичними рекомендаціями щодо дотримання педагогічної етики працівниками закладів дошкільної освіти та орієнтовним етичним кодексом працівника закладу освіти.

Завідувач  ДНЗ №1 «СОНЕЧКО» Кравцова Валентина Миколаївна провела проблемний стіл «Дотримання правил техніки безпеки у дитячому садку».