З нагоди Дня Конституції вшанували пам'ять полеглих воїнів України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

28 червня з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України  делегація  міської ради на чолі з секретарем виконавчого комітету Дмитрян І.Я.  та представники районної влади  поклали квіти до пам’ятників Невідомому солдату, Воїнів-інтернаціоналістів й Жертв Чорнобиля та інших пам’ятних знаків і дошок нашого міста. Хвилиною мовчання вшанували всіх хто поклав своє життя захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.