Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 20.03.2018 12:02

Фото без опису19 березня відзначила ювілей Потьомка Світлана Георгіївна, завідуюча дошкільним навчальним закладом №2 «Ромашка».

З нагоди цієї події міський голова Валерій Сніжко привітав ювілярку та вручив спільну подяку відділу освіти та міської ради. З гарними вітальними словами до іменинниці звернулись голова профспілкової організації працівників освіти Цесарська Л.Н., начальник відділу освіти молоді та спорту Літвінова В.П. Працівники закладу вручили своєму керівнику книгу побажань, в  якій кожен охочий написав теплі слова та привітання.

Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу!