Шановні працівників податкової служби України!

Дата: 02.07.2016 11:52

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників податкової служби України!
Цей день відзначається на загальнодержавному рівні, що є свідченням вагомості та значимості податкових органів у становленні та зміцненні нашої держави.
Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашої громади, а й України в цілому. Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету Вашої професії.
У день професійного свята хочу побажати всім податківцям найвищого рівня професіоналізму, нових трудових звершень та цікавих перспектив.

Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.
Із професійним святом Вас!

З повагою,
Міський голова                              Сніжко В.В.