«Наша Вам, шана й дяка навіки»

Дата: 16.03.2018 15:30

Фото без опису«Наша Вам, шана й дяка навіки»

Під таким гаслом пройшов захід приурочений 74-й річниці визволення нашого рідного міста від німецько -  фашистських загарбників, організований міським Будинком культури, за участі школярів  філії №1.  Напередодні свята , волонтерською групою було організовано прибирання могили невідомому солдату,  учасники літературного гуртка МБК вшанували пам'ять загиблим і  вкотре наголосили присутнім про звільнення нашого міста від німецької навали, уславили тих, хто самовідданою працею та життям  у роки Другої світової війни звільнили наш край. Побажали витримки та терпіння воїнам, які на сьогоднішній день відстоюють мир і незалежність нашої країни.  Хвилиною мовчання вшанували  пам'ять та поклали квіти до могили.

Директор МБК Слободяник А.Б.