З Днем нотаріату!

2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято. Професія нотаріуса – це, перш за все, високий професіоналізм, служіння закону, відповідальність, порядність та чесність. Перед  вами стоїть непросте завдання – підвищувати професійний авторитет нотаріуса та його значимість у сучасному житті.

Ваша праця є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України. І сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс і взаємну солідарність.

У ваш професійний день хочу побажати усьому нотаріальному співтовариству, кожному нотаріусу зокрема професійного зростання, високої довіри і поваги від людей. Хочу побажати усім вам міцного здоров'я, щастя, наполегливості та успіхів у праці, натхнення на щодень.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.