Тиждень пожежної безпеки у дитячому садочку

Дата: 14.11.2017 11:26

З 06 по 10 листопада 2017 року в ДНЗ №2 «РОМАШКА» проведено тиждень безпеки життєдіяльності під назвою «Сірники не чіпай – вогонь не закликай».

Метою проведення тижня було поліпшення якості навчально-виховної роботи  з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування в кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

Для проведення тижня творча група підготувала заходи, план-сітку та план-графік. На основі загального плану проведення тижня безпеки життєдіяльності вихователі всіх вікових груп склали план заходів, які наповнили змістом навчально-виховної роботи з дітьми:

- тематичні заняття;

- дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя;

- конкурси;

- естафети;

- прогулянки;

- читання творів художньої літератури відповідно до тематики;

- аналіз небезпечних ситуацій та правил поведінки.

Вихователі закладу дуже ефективно працювали над тим, щоб діти засвоїли правила техніки безпеки під час виникнення пожежі.

Упродовж тижня велася робота з батьками через групове та індивідуальне консультування.