УВАГА! 15 ЛИПНЯ 2016 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 13-ТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 08.07.2016 11:23

15 липня 2016 року об 14 годині у  приміщенні малої зали Бобринецької районної ради, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, відбудеться 13-та чергова  сесія Бобринецької міської ради.

Проекти рішень знаходяться в розділі "Офіційні документи"

БОБРИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 липня 2016 року                                                                                         № 102

м. Бобринець

Про скликання 13 сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання

Відповідно до п.п. 8 п. 4 ст. 42, п. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

1. Скликати 13 сесію Бобринецької міської ради сьомого скликання на 15.07.2016 року. Пленарне засідання сесії провести у приміщенні малої зали Бобринецької районної ради, розташованої у м. Бобринець, вул. Незалежності (Орджонікідзе), 80, 15.07.2016 року, початок о 14 год. 00 хв.
  1. Головам постійних комісій міської ради забезпечити проведення засідань постійних комісій до проведення пленарного засідання сесії.
  1. Перелік питань, які пропонуються до порядку денного сесії:
  1. Про зміну назви вулиці Учасників АТО. (Доповідач міський голова Сніжко В.В.)
  2. Про зміну назви вулиці Бобринківська. (Доповідач міський голова Сніжко В.В.)
  3. Про відкликання делегованих повноважень Бобринецькій районій раді з управління майном, що є у спільній власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району. (Доповідач міський голова Сніжко В.В.)
  4. Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів № 1 «Сонечко» та № 2 «Ромашка». (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)
  1. Про затвердження Статуту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)
  1. Про затвердження Статуту комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)
  1. Про затвердження Статуту комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради. (Доповідач начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова В.П.)
  1.  Про затвердження Положення про порядок передачі майна Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади в оренду та користування. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  2. Про передачу комп’ютерної техніки. (Доповідач начальник бюджетного відділу фінуправління Кулик Є.П.)
  3. Про зміну цільового призначення переданого адміністративного приміщення Бобринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  4. Про прийняття видатків по будівництву об’єкта «Капітальний ремонт тротуарного покриття частини центральної алеї парку ім. М.Д. Кропивницького в м.Бобринець, Кіровоградської області». (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  5.  Про прийняття видатків по будівництву об’єкта «Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Дзержинського, 16 в м.Бобринець, Кіровоградської області». (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  6. Про надання згоди на безоплатне тимчасове користування частини приміщення, що є комунальною власністю міської об’єднаної територіальної громади. (Доповідач – начальник відділу-головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  7. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року № 55 «Про міський бюджет на 2016 рік» (Доповідач – начальник відділу – головний бухгалтер Мельнікова І.І.)
  1. Земельні питання. (Доповідач – завідувач сектором земельних ресурсів Пальок В.І.)
  2. Різне.

4. Оприлюднити дане розпорядження та проекти рішень з питань порядку денного 13 сесії на веб-сайті Бобринецької міської ради та на інформаційному стенді Бобринецької міської ради.

5.    Організаційне забезпечення підготовки і проведення сесії та засідань постійних комісій покласти на секретаря Бобринецької міської ради Лавріненка А.В.

6.     Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       В.В.СНІЖКО