Сесія міського парламенту дітей

Дата: 08.11.2017 11:14

7 листопада 2017 року відбулася І сесія ІІ скликання Бобринецького міського парламенту дітей.

На заході були присутні заступник міського голови з соціально-гуманітрних питань Людмила Кривошея та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Тетяна Пасічник.

Вони привітали усіх присутніх та зазначили, що школярі і молодь сьогодні – та частина нашої громади, яка повноцінно може вносити свої ідеї для покращення життя, і влада цілком підтримує їх починання

.

Обрано новий керівний склад міського парламенту: головою стала Вікторія Щіченко, заступником – Алєксєєнко Олена, головами комісій обрано Зленка Олександра, Вербову Ангеліну, Волошин Анастасію, Жовтенка Євгена та Кравченко Олександру.

Виявивши креативний підхід до справи, школярі напрацювали рішення на наступний міжсесійний період.

Незабаром представники Бобринецького міського парламенту візьмуть участь у виборах до Кіровоградського обласного парламенту дітей. Побажаємо їм успіху та плідної діяльності.