Зустріч-спомини міської ветеранської організації «Різдвяні обряди і традиції»

Дата: 17.01.2018 11:12

В міській ветеранській організації пройшли   зустрічі-спомини «Різдвяні обряди і традиції».  Бібліотекар  Степанова В.І.   познайомила  присутніх  з оглядом  літератури   «Різдвяні  обряди, традиції колядки».

Учасники зустрічі Оверченко О.П. та Тофан Р.І. згадали про обрядові пісні  з участю Маланки та Василя, розповіли про участь у них, згадали традиції та маланкувальників  бобринчан 70 х років.

Ященко В.П. познайомила всіх з святковим обрядовим одягом. Цікава розповідь від Шкуратової Н.М., яка згадала традиції  на селі  в 30-х роках із спогадів мами, розповіла про справи, звичаї сільської родини на святвечір, Маланку, Різдво.

Самборська  Н.М. та  Беліченко Л.І. поділилися спогадами про звичаї, традиції на Полтавщині та Донеччині. Ветерани МВО  вирішили скласти  оповіді про традиції, звичаї, обряди  Різдвяних свят.Фото без описуФото без опису