Для військовослужбовців за мобілізацією та строкової служби

Дата: 13.07.2016 10:57

Гідна зарплата від 7000 гривень.
Види контрактів:
- на 6 місяців (для осіб, які вислужили не менше 11 місяців). У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію, такі контракти припиняються достроково;
- для рядового складу – 3 роки;
- для сержантів (старшин) – від 3 до 5 років;
- до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію (рядовий, сержантський склад).

Як підписати?
1.Подати паспорт (за підпорядкованістю), серію та номер паспорта, ідентифікаційний номер.
2.Пройти психологічне тестування.
3.Направляється командиром для проходження військово-лікарської комісії (за потребою).
Військовослужбовець проходить ВЛК за спрощеною системою, без здачі загального та біохімічного аналізу крові, рентгенологічного (флюорографічного) дослідження, ЕКГ та без надання довідки психіатричного огляду та сертифікату наркологічного огляду.
4.Решта документів можуть додаватись у місячний термін після укладання контракту:
- копія паспорта та довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера;
- автобіографію в рукописному і надрукованому примірниках;
- копії документів про народження та сімейний стан;
- копії документів про освіту;
- дві фотокартки розміром 9 на 12 см.
Штаб військової частини здійснює:
• проведення професійно-психологічного відбору (психологічного тестування);
• направлення та отримання результатів запиту про відсутність судимостей, перебування під судом або слідством (за потребою у разі відсутності такої у в/службовця);
• проведення медичного обстеження ВЛК (за потребою, у разі відсутності висновку ВЛК, та (або) за наявності ознак хвороб);
• укладання контракту без отримання результатів перевірки.
Командир підрозділу здійснює:
1.Відбір кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та їх вивчення.
2.Забезпечення надання до штабу серії, номера паспорта, номера ідентифікаційного коду, рапорта військовослужбовця і службової характеристики.
3.Направлення військовослужбовця для проходження ВЛК (за потребою та (або) за наявності ознак хвороб) у найближчому військово-лікувальному закладі (мобільному госпіталі без виїзду за межі АТО) або військовому комісаріаті.
Решта документів додається для оформлення особової справи після підписання контракту:
• копія паспорта та довідку про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера (у разі відсутності оригіналів документів організувати отримання їх копій з місця проживання поштою, у т.ч. електронною);
• копія обліково-послужної картки;
• аркуш вивчення особистих якостей військовослужбовця;
• службова картка;
• картка професійного відбору.

Для цивільних громадян

Гідна зарплата від 7000 гривень
Види контрактів:
- на 6 місяців (для осіб, які були звільнені з військової служби під час особливого періоду);
- на посади рядового складу: 3 роки;
- на посади сержантського та старшинського складу: від 3 до 5 років;
- до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;
Як підписати?
1.Прийти до військового комісаріату за місцем обліку для співбесіди та підбору посади або до військової частини для отримання письмової згоди (у разі необхідності). Для жінок обов’язкова письмова згода командира військової частини.
2.Надати до військомату такі документи:
- заява щодо вступу на військову службу за контрактом;
- копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- довідку з відділу поліції про відсутність судимості або її погашення;
- військовий квиток (для військовозобов’язаних).
3.Пройти у військоматі психологічне тестування.
4.За направленням військового комісара прибути для проходження військо-лікарської комісії.
5.Очікуючи на виклик з військомату, підготувати решту документів, які можуть додаватись до особової справи після укладання контракту:
- автобіографія в рукописному і надрукованому примірниках;
- довідка про трудову діяльність;
- копії документів про освіту;
- довідку про склад сім’ї та місце реєстрації або фактичного проживання;
- службова характеристика (з місця роботи, навчання);
- письмова згода на проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності);
- дві фотокартки розміром 3 на 4.