ДНЗ №2«РОМАШКА готовий до нового навчального року

Дата: 14.08.2017 10:47

10 серпня в рамках конкурсу «Готовність до нового навчального року» було проведено огляд приміщень вікових груп та ігрових майданчиків ДНЗ №2«РОМАШКА » з метою з’ясування рівня підготовки до 2017-2018 навчального року та аналізу використання кращого досвіду роботи в практичній діяльності навчального закладу.

Експертною групою, з числа працівників дошкільного закладу на чолі з завідувачем Потьомкою С.Г.,оцінювалися: якість ремонтних робіт проведених у літній період, естетичність у оформленні групових приміщень, ігрових майданчиків, створене предметно–розвивальне середовище вікових груп, доцільність та естетичність інформації розміщеної у батьківському куточку, наявність достойного виносного ігрового обладнання тощо.

За результатами перевірки хотілося б відмітити, що в групах переддошкільного та дошкільного віку силами творчих педагогів та батьківської громади створено чудові сучасні предметно–розвивальні середовища, які надають малюкам змогу реалізуватися у грі, яскраво фантазувати, захоплено експериментувати, з цікавістю навчатися, розвинути логіку та інтелект, відчути себе у ролі дорослих.