Семінар волонтерів міської ветеранської організації

Дата: 20.10.2017 10:22

Згідно плану міська ветеранська організація провела семінар з волонтерами, які включилися в рух «Ветеран – ветерану». Порядком денним стали питання «Вивчення житлово-побутових умов, життєвих потреб людей, які потребують допомоги». Керівник групи волонтерів           Оверченко О.П. поділилася  досвідом роботи з ветеранами на своїй дільниці: Вона  вивчила питання про надання матеріальної допомоги  та завезення дров людям, які цього потребують, спилянню дерев біля оселі, облаштуванні присадибних ділянок. Другою частиною  семінару  стало проведення чайної церемонії приуроченої до  активізації і зміцнення зв’язків України та Японії. Ведуча заходу  Павелко Л.Є.  ознайомила з особливостями японської культури чайної церемонії, а також пригадала традиції чаювання в Україні. Наприкінці  всі посмакували чашечкою чаю з печивом.

Голова міської ветеранської організації    Лідія Беліченко