Підготовка до свята Івана Куала

Дата: 06.07.2016 10:16

Повним ходом іде підготовка до свята Івана Купала, яке відбудеться на березі річки  Сугоклія  06 липня 2016 року о 20 годині. Організовано прибирання та наведено належний санітарний стан на території проведення свята.

Тільки в цьому напрямку виконано чималий обсяг робіт, оскільки, як ми всі знаємо, р.Сугоклія перебувала в не найкращому санітарному та естетичному вигляді: гори сміття, які залишають після себе  відпочивальники та проїжджаючий мимохідь транспорт, бите скло, яке заполонило не тільки  берег, а й якимось чином опинилося в воді р.Сугоклія.  Все це було ретельно  прибране  працівниками по благоустрою КП «Комунальник». Організовано підсипання берегу та нерівностей на території проведення свята. На  даний момент відбувається встановлення сцени та святкове прикрашення території. Тож сподіваємося, що цього річне відзначення Івана Купала у нашій громаді залишить найкращі враження та спогади у мешканців громади, які відвідають свято.

Ще раз нагадуємо, що свято Івана Купала відбудеться на березі річки Сугоклія 06 липня 2016 року о 20.00

У програмі: феєричне театралізоване дійство «В ясну ніч на Івана Купала», майстер-клас з плетення купальських віночків, конкурсно-розважальна програма та незабутнє фаєр-шоу від театру вогню з Кіровограда.

Усі присутні матимуть змогу поласувати смачною кашею, солодощами, морозивом, втамувати спрагу різноманітними напоями.

Від’їзд автобусів від базарної площі:

• 1-й рейс о 19.00 год.;
  • 2-й рейс о 19.30 год.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до святкування!

Організатор свята: Бобринецька міська рада за підтримки Бобринецької районної організації Аграрної партії України.