Шановні мешканці громади!

28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України. Свято, яке духовно об’єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

Вибір, який зробив у 988 році святий рівноапостольний князь Володимир, мав справжній цивілізаційний характер. Християнство зіграло виняткову роль в історії нашої держави, стало культуротворчим чинником життя суспільства, сформувало його духовність і мораль.?

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей святковий день сердечно бажаю усім нам духовної наснаги, міцного здоров’я, злагоди та добробуту в кожній оселі.

Міський голова                                           Сніжко В.В.