Молодь Бобринецької ОТГ – на молодіжному форумі

Дата: 30.10.2017 10:05

28 жовтня 2017 року представники учнівської молоді комунальних закладів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» та «Бобринецького НВО» взяли участь у молодіжному форумі об’єднаних громад «MEETUP», який відбувся у м. Мала Виска.Даний захід відбувся в рамках програми «DOBRE». Девізом цього форуму було гасло«Змінюємо себе, змінюємо громаду, змінюємо Україну». Учні взяли участь у квесті та  ознайомилися з пам’ятними місцями Малої Виски; відвідали молодіжні освітні кемпи, під час яких завели нові знайомства з підлітками з Новоукраїнки та Малої Виски; з’ясували, які медіа-комунікаційні інструменти можна застосовувати в бобринецькому молодіжному середовищі; були активними ораторами на мульт-майданчику позитивних змін. Делегація  презентувала  молодіжну політику Бобринецької об’єднаної громади та розповіла присутнім про співпрацю з владою, підкресливши позицію міського голови Валерія Вадимовича Сніжка – «Усе для молоді, лише разом з молоддю».

Отож, для активної молоді це була хороша нагода здобути навички командної роботи у формуванні прогресивних змін у своїй громаді.